نامزدهای انتخابی اسکاربورو-آگینکور از مترو شپارد پشتیبانی می کنند

انتخاب غیر منتخب در 15 ژانویه ، اسکاربورو-آگینکورت را از زیر سایه های جیم کاریگیانیس و نورم کلی ، دو مردی که برای دهه ها سیاست محلی در آنجا تسلط داشتند ، بیرون می کشد.

کلی در سال 2018 به دلیل ادغام بخشهایشان به کاریگیانیس باخت ، اما کاریگیانیس ، به دلیل تخلفات مالی در مبارزات انتخاباتی ، در طول یک سال سه بار توسط دادگاه ها از سمت خود برکنار شد و یک انتخابات انتخاب شد.

هر دو نفر مترو شپارد را از طریق اسکاربورو پشتیبانی کردند ، علی رغم داشتن یک جایگزین مورد تأیید و تأیید شده ، یک خط راه آهن سبک ، که می توانست تاکنون ساخته شده باشد.

پروژه مترو همیشه بدون بودجه ، با حمایت از برنامه های توسعه و نخست وزیر داگ فورد ، در سیستم عامل برخی از نامزدهای برجسته انتخاب 22 بخش 22 است.

مانا وونگ ، شش سال متولی مدرسه دولتی منطقه ، گفت: “من از مترو حمایت می كنم ، زیرا اعتقاد دارم این چیزی است كه شایسته ماست.”

وونگ روز جمعه در مقابل مرکز پیشنهادی Bridletowne Community Hub ، ترکیبی تحت حمایت شهر از YMCA با دیالیز و برنامه های نمایندگی United Way در یک ساختمان ایستاد.

برای یک دهه ، این مرکز در نیمه مدرسه سابق تیموتی ایتون پیشرفتی نشان نداده است. ونگ گفت تا زمان ساخت آن باید “در راس” دستور کار شورای شهر باقی بماند.

وی گفت: “ما مدتها و طولانی منتظر بوده ایم.”

خانه های اتاق خواب اسکاربورو – که توسط دانشجویان ، تازه واردان و فقرا اجاره داده می شوند – از نظر صاحبان خانه های آگینکور غیرقانونی و محبوب نیستند. کاریگیانیس برای قانونی کردن “مسکن مشترک” با دو پیشنهاد مبارزه کرد ، اما این شهر که شاهد افزایش اجاره بها بود ، قصد دارد در سال 2021 دوباره تلاش کند.

این ممکن است نقش محوری در شورای بعدی اسکاربورو-آگینکور داشته باشد.

وونگ با تأیید مسکن ارزان قیمت به عنوان یکی از مهمترین موضوعات اسکاربورو ، در جایی که می خواست در صدور مجوز خانه های اتاق خواب بایستد محافظت کرد.

وی گفت: “این کار برای جامعه ما مفید خواهد بود.”

روکو آچامپونگ ، یک نامزد دیگر ، برخی از مسکن ها را در بخش “جهان سوم مرزی” خواند و گفت که به او کمک می کند تا ساکنان را از فقر نجات دهد.

وی در مورد صدور مجوز برای خانه های اتاق نشین گفت: “من رأی مثبت می دهم ، اما باید اطمینان حاصل کنیم که آنها از نظر استراتژیک واقع شده اند.”

وکالت ، آچامپونگ جمعه را در نزدیکی چستر لو ، محله ای که گاهی خشونت در آن شعله ور می شود ، مورد حمله قرار داد.

وی گفت ، “او در جوانی به دردسر افتاد” و این كار می تواند در پارک های محلی ، تفریحی و مربیانی كه می توانند قبل از اینكه باند ها به جوانان برسند سرمایه گذاری كند.

“بسیاری از این کودکان در چستر لو هیچ تفاوتی با (حال من) ندارند.”

Achampong همچنین از مترو که کلی و کاریگیانیس می خواستند پشتیبانی می کند: “در حالی که آنها کوتاه آمدند ، من می خواهم موفق شوم.”

نیک مانتاس ، که جمعه در مقابل محوطه دانشگاه Birchmount شبکه بهداشت Scarborough ایستاده بود ، 15 سال برای کاریگانیس کار کرد ، ابتدا به عنوان دستیار حوزه انتخابیه فدرال و سپس به عنوان رئیس دفتر مشاور سابق.

شاید تعجب آور نباشد ، او ، به عنوان مشاور ، با قانونی شدن خانه های اتاق مخالف خواهد بود و می گوید که گسترش شپارد نه تنها باید ساخته شود بلکه “در سایر شهرداری ها ادامه یابد”.

مانتاس در پاسخ كتبی به س questionsالات ، هاب گفت: “سرانجام” به جلو پیش می رود “و پیشنهاد داد كه Birchmount ، كه كاریگیانیس گفت سال گذشته در معرض بسته شدن است ، به جای یك بخش اجتماعی كه شورای سابق رهبری می كند ، بخش اضطراری جدیدی را بدست خواهد آورد. .

مانتاس در هیچ کجای وب سایت خود از کاریگیانیس ، که مردم را به رای دادن به مانتاس دعوت می کند ، نامی برده است. مانتاس روز جمعه توضیح داد: “هنوز همه موارد تأیید در وب سایت وجود ندارد.”

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

همچنین ایتوهان (صبر) اوباغارو ، که در شورای جوانان شهر و کارگروه “اقتصاد شبانه” آن تشکیل شده است و برای رسیدگی به نگرانی های کلوپ های شبانه و سایر مشاغل 24 ساعته فعالیت می کند ، در حال فعالیت است.

نامزدهای دیگر شریف احمد ، ریگود باستین ، دیوید چنگ ، ​​کوین کلارک ، کوری دیوید ، جیمی داغر ، لیلی فانگ ، جاناتان فون ، کوین هاینز ، آنتونی اینترنیکولا ، مایکل جولینه ، ولایت خان ، سرژ ختچادوریان ، رولند لین ، کریستینا لیو ، تونی لوک هستند ، پل مگوایر ، وارون سریسکاندا ، دانیل تریز ، جف ویتاله ، کالین ویلیامز و یونگ وو.

رأی های انتخابی پست الکترونیکی می توانند تا 22 دسامبر ارسال شوند و نظرسنجی های پیشین 10 تا 12 ژانویه است.