می‌توانید قبل از رها شدن در طبیعت، لاک‌پشت بلندینگ باغ‌وحش تورنتو را نام ببرید

دو سال پس از شروع زندگی و رشد به اندازه یک سیب زمینی پخته، زمان آن فرا رسیده است که چندین لاک پشت بلندینگ در باغ وحش تورنتو به زیستگاه طبیعی خود بازگردانده شوند.

اما دوستداران لاک پشت ها این شانس را دارند که قبل از اینکه برای بهترین زندگی خود حرکت کنند، نام آنها را برسانند.

ابتکار نامگذاری بخشی از برنامه حفاظت از حیات وحش باغ وحش تورنتو است و به مناسبت روز جهانی لاک پشت در 23 مه راه اندازی شد.

نام ها را می توان با هزینه 150 دلار انتخاب کرد. در صورتی که نام های اصلی نامناسب یا توهین آمیز تشخیص داده شود، نام های جایگزین گرفته می شود.

در ازای آن، اهداکنندگان گواهینامه فرزندخواندگی شخصی، رسید مالیاتی کامل خیریه و ذکر در دیوار تشخیص دیجیتال سفیر گونه‌ها، از جمله جوایز دیگر، دریافت خواهند کرد.

سازمان حفاظت از حیات وحش باغ وحش تورنتو گفت: “وجوه از تلاش های باغ وحش تورنتو برای نجات و حفاظت از گونه های در معرض خطر مانند لاک پشت بلندینگ برای نسل های آینده حمایت می کنند.”

لاک‌پشت‌های بلندینگ، یک گونه در معرض خطر استانی و فدرال، در حال حاضر توسط اتحادیه بین‌المللی حفاظت از طبیعت در فهرست در معرض خطر انقراض قرار دارند.

لاک‌پشت‌های جوان بلندینگ به‌عنوان تخم‌هایی از «جمعیت‌های با منبع پایدار» در انتاریو جمع‌آوری می‌شوند، سپس تحت مراقبت باغ‌وحش و حفاظت از حیات‌وحش پرورش می‌یابند تا به آنها «سرآغازی» در زندگی بدهند.

پس از گذراندن دو سال بین غرفه بازدیدکنندگان باغ وحش و مرکز بهداشت حیات وحش، لاک‌پشت‌ها هر ماه ژوئن، نزدیک به روز ملی بومیان، دوباره به تالاب‌های پارک ملی شهری روژ معرفی می‌شوند.

مطالب جالب  نام بی سی لیبرال روز چهارشنبه به عنوان حزبی که به بی سی یونایتد تبدیل شد حذف شد

این پروژه به عنوان یک ابتکار بازسازی برای حمایت از جمعیت لاک پشت های محلی آغاز شد.

لاک‌پشت‌ها در سال‌های اول زندگی‌شان در برابر شکارچیان و آب و هوای سخت زمستانی محافظت می‌شوند و به گفته مرکز حفاظت، بهترین شانس برای زنده ماندن آنهاست.

سازمان حفاظت از حیات وحش باغ وحش تورنتو گفت: «این دهمین سالی خواهد بود که این لاک‌پشت‌های در حال انقراض در طبیعت رها می‌شوند و هر سال تقریباً 50 لاک‌پشت رها می‌شوند.

به مکالمه بپیوندید

گفتگوها نظرات خوانندگان ما است و مشمول این است کد رفتار. ستاره این نظرات را تایید نمی کند.