“من هرگز چنین دل شکستگی و عصبانیت را احساس نکرده ام”: خانواده تورنتو سوگوار الکس عمارو 23 ساله دوچرخه سوار هستند ، که هفته گذشته در خیابان دافرین کشته شد.

یک غلتک پرزدار ، چند آویز کت ، چند عدد میله شکلات و یک طناب کششی برای درخت کریسمس او مانند “چارلی براون”.

این موارد معمولی است که ربکا آمارو می گوید خواهرش الکس سوار ماشین دافرین مال شد تا یک غروب هفته گذشته از محل کارش به خانه برود. ربکا هرگز فکر نمی کرد چنین اشیا un غیر قابل توجهی می توانند چنین دردی را تحمل کنند ، اما اکنون نگاه کردن به آنها قلب او را می شکند.

ربکا ، 26 ساله ، از طریق ایمیل با Star صحبت کرد و گفت: “آنچه در ذهن خانواده من رخ داده است ، اگر و هرگز نخواهد بود.” “من هرگز چنین قلب و عصبانیتی را احساس نکرده ام.”

الکس عمارو دانشجوی دانشگاه رایرسون بود که به دور از مدرک روزنامه نگاری کارآموزی می کرد و عاشق کارش در یک گل فروشی در کوئین استریت وست بود.

او هنوز همه برنامه های آینده خود را پیدا نکرده بود ، اما ربکا گفت که “هر کاری که ممکن بود انجام داده باشد ، این کار را با تمام وجود ، با ذکاوت و لبخند بر لب انجام می داد.” ربکا گفت که یکی از دوستان الکس این حرف را بهتر می زند وقتی گفت خواهرش “گل در ذهن همه کاشت.”

الکس عصر 2 دسامبر هنگام دوچرخه سواری از دوفرین مال به آپارتمان خود در خیابان کالج و خیابان دوورکورت کشته شد. او 23 ساله بود.

بر اساس گزارش پلیس ، او درست قبل از ساعت 6:30 بعد از ظهر در دوفرین در خیابان سیلوان در حال دوچرخه سواری بود که توسط راننده یک وانت باری مورد اصابت قرار گرفت و به لاین شمال منتقل شد و در آنجا راننده دوم وی را لرزاند. به گفته ربکا ، خواهرش در تلاش بود تا به سمت چپ بپیچد و خیابان های فرعی “امن” را به خانه ببرد. پلیس گفت روز سه شنبه تحقیقات آنها ادامه دارد و در مورد اتهامات احتمالی تصمیمی اتخاذ نشده است.

مرگ الکس سومین کشته شدن شخصی با دوچرخه در تورنتو در طی بیش از دو ماه و چهارمین بار در سال جاری است. علاوه بر ویران کردن خانواده و دوستانش ، این سانحه مهلک ضربه ای به طرفداران محلی دوچرخه سواری وارد کرده است که امیدوار بودند پوشش نقره ای سال 2020 تلاش های همه گیر این شهر برای ایجاد امنیت خیابان ها برای سواران باشد.

مطالب جالب  رئیس‌جمهور در جشن فارغ‌التحصیلی نوه دومش شرکت کرد زیرا دختر پسر مرحوم بایدن دبیرستان را ترک کرد.

مایکل لانگفیلد ، مدیر اجرایی موقت گروه مدافع سیکل تورنتو ، گفت: “این باید یک زنگ خطر باشد” که اقدامات اوایل سال جاری در شهر نمی تواند پایان فشار برای ایمنی بهتر دوچرخه باشد.

در اوایل بحران ، با کاهش شدید ترافیک اتومبیل و افزایش تقاضا برای ساکنین که می توانند با حفظ فاصله اجتماعی و جلوگیری از ازدحام مردم در حمل و نقل عمومی ، زیرساخت های عابر پیاده و دوچرخه سواری را گسترش دهند. برنامه ActiveTO این شهر شامل “خیابان های آرام” با ترافیک بوده و به آنچه که آن را توسعه تاریخی یک ساله شبکه خط دوچرخه سواری تورنتو در حدود 40 کیلومتر توصیف می کرد ، دامن زد.

اما خیابان های آرام ، از جمله یکی در خیابان بروک در دو بلوک غرب دافرین ، در پاییز برچیده شد و هفته گذشته این شهر پس از بررسی مشخص کرد که مسیر سفر برای رانندگان افزایش یافته است و خطوط دوچرخه ActiveTO را در جاده بریملی در اسکاربورو برداشته است.

در سال 2019 یک مرگ دوچرخه سواری در تورنتو رخ داد و لانگفیلد گفت که این چهار مورد در سال جاری نشان می دهد که شهر باید تلاش کند تا تلاش خود را برای رسیدن به برنامه ایمنی جاده ای Vision Zero افزایش دهد ، که هدف بلند پروازانه از بین بردن کشنده است برخورد ترافیکی.

وی گفت: ایجاد یک شبکه دوچرخه سواری ایمن “در واقع باید کاری باشد که اگر ما قصد داریم Vision Zero را جدی بگیریم ، شهر همچنان به انجام آن ادامه خواهد داد.”

شواهدی وجود دارد که بخشی از دافرین که در آن Alex مورد حمله قرار گرفته است برای کاربران آسیب پذیر جاده ایمن نیست. جاده باریک روبروی مرکز تجاری که معمولاً شلوغ است ، چهار خط اتومبیل دارد و از دوچرخه سواران محافظت نمی کند ، علی رغم اینکه یک مسیر اصلی از شمال به جنوب است و به خطوط دوچرخه محبوب بلور متصل می شود و در محله ای قرار دارد که بسیاری از ساکنان آن دوچرخه سواری می کنند. قبل از همه گیری ، حداقل 12 درصد از ساکنان Dufferin Grove گزارش دادند که با دوچرخه به محل کار خود رفت و آمد می کنند که چهار برابر متوسط ​​شهر است.

مطالب جالب  پلیس تورنتو پس از سرقت از کنسول بازی ویدیویی ، هشدار ایمنی عمومی را صادر کرد

گذشته از خطوط روسازی در بروک ، نزدیکترین مسیر قابل توجه دوچرخه سواری در شمال و جنوب در خیابان شاو است ، یک کیلومتر به شرق ، که یک خط نقلیه ضد جریان وجود دارد اما هیچ مانع فیزیکی وجود ندارد.

طبق آمار پلیس تورنتو بین سالهای 2006 و 2019 حداقل چهار عابر پیاده و سه دوچرخه سوار در امتداد 850 متری دافرین بین خیابان کالج و بلور به شدت مجروح شدند.

قربانیان قبلی یک دوچرخه سوار 45 ساله بود که در آوریل 2016 هنگامی که در خیابان کرواسی توسط راننده کامیون مورد اصابت قرار گرفت و 30 متر آن را کشید ، از ناحیه پا آسیب دید.

در ژوئن 2008 ، یک دوچرخه سوار در نوجوانان خود در برخورد فقط چند قدم از جایی که الکس کشته شد ، به شدت آسیب دید ، هنگامی که پلیس گفت یک راننده بی توجه هنگام عبور از وسیله نقلیه دیگری پاس نامناسب می دهد.

مشاوره آنا بایلائو (بخش 9 ، Davenport) با موفقیت تلاش کرد تا محدودیت سرعت دوفرین در سیلوان را از 50 کیلومتر در ساعت به 40 کیلومتر در ساعت کاهش دهد. اما او گفت که رانندگان هنوز سرعت دارند. او گفت: “این یک مسئله است.”

به گفته بایلاو ، وی قبلاً از کارمندان شهر خواسته بود تا به نصب چراغ راهنمایی در سیلوان یا خیابان لیندزی مجاور بپردازند تا دوچرخه سواران و عابران پیاده راهی ایمن برای عبور از دافرین داشته باشند و او پس از اطلاع از برخورد هفته گذشته دوباره درخواست خود را مطرح کرد.

Bailao گفت که مرگ الکس “بسیار غم انگیز” بود. “این فقط نشان می دهد که ما چقدر سریع باید در ایجاد شبکه ای که از دوچرخه سواران در شهر ما محافظت می کند حرکت کنیم.”

مطالب جالب  هنرمند Tlingit مستقر در جونو تمبر ریون را طراحی می کند

طرفداران دوچرخه سواری در حال برنامه ریزی برای سواری یادبودی هستند که عصر چهارشنبه به محل سقوط می رود. ربکا گفت که خانواده در این ماجرا دخیل نیستند و در مورد تبدیل الکس به یک شهید به هر دلیلی محتاط هستند ، اما گفت که خواهرش یک دوچرخه سوار پرشور است و طرفدار هر چیزی است که جاده ها را ایمن تر کند.

ربکا خواهر کوچکتر خود را کسی توصیف کرد که “در هر شخص ، مکان و مسیری که عبور کرد ، اثری از خود برجای گذاشت” و گفت دردی که وی و والدینش جورج و کارن احساس می کنند قابل توصیف نیست.

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

ربکا گفت: “از دست دادن او چیزی است که اکنون نمی توانم آن را با زبان بیان کنم.” “والدین من کودک خود را از دست داده اند ، و من نه تنها یک خواهر ، بلکه یک دوست صمیمی را نیز از دست داده ام. دوستی که هرگز قابل جایگزینی نیست. تنها چیزی که من می دانم این است که جهان ما با غم و اندوه غیرقابل تصوری با خشونت از هم پاشیده است. “

همکلاسی و دوستش مگی مکینتاش گفت که در اولین روز مدرسه روزنامه نگاری به روح بی دغدغه الکس جلب شد و در کنارش نشست. پس از آن ، آنها بسیار نزدیک بودند که مردم آنها را با یکدیگر اشتباه می گرفتند.

مکینتاش گفت الکس خوش قلب ، زودرنج و شنونده وفاداری بود که دیگران را مانند آهنربا به سمت خود می کشید. مکینتاش گفت: “هر فردی که با او ملاقات کرده دوست دارد بهترین دوست او باشد.”

بن اسپور
با پرونده های Zena Salem.Ben Spurr یک گزارشگر مستقر در تورنتو است که حمل و نقل را پوشش می دهد. از طریق ایمیل [email protected] به او دسترسی پیدا کنید یا او را در توییتر دنبال کنید:BenSpurr