منطقه سخت پیل برای دریافت امکان جدا کردن COVID-19 برای کسانی که نمی توانند در خانه قرنطینه کنند

دولت فدرال تأیید کرده است که برای افرادی که COVID-19 دارند و نمی توانند در خانه ایزوله کنند ، تسهیلات 6.5 میلیون دلاری را در منطقه Peel تأمین خواهد کرد.

اعلام امکانات انزوای داوطلبانه در حالی است که با افزایش مداوم موارد COVID-19 در Peel – و دو ماه پس از دریافت بودجه از طریق تورنتو برای چنین سایتی.

برای هفته ها ، Peel به طور مداوم بالاترین میزان آلودگی به COVID-19 را در استان ثبت کرده است و طی هفته اول نوامبر – جدیدترین داده های موجود – نزدیک به 10 درصد آزمایشات در منطقه مثبت اعلام شده است. از 11 نوامبر ، میزان آلودگی به پیل 161 مورد در هر 100000 نفر جمعیت بود و 407 مورد جدید COVID-19 را گزارش کرد ، با توجه به شمارش مداوم ستاره.

یک مرکز انزوا داوطلبانه در Peel به افراد مبتلا به COVID-19 که در خانه های شلوغ زندگی می کنند اجازه می دهد تا با خیال راحت از خانواده یا هم اتاقی خود بهبود یابند و از این طریق به کاهش ویروس در خانواده کمک می کند.

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز دوشنبه ، دکتر پزشکی لورنس لو ، پزشک متخصص پزشکی Peel تأیید کرد که انتقال ویروس در خانواده به مدت طولانی به اپیدمی محلی منطقه دامن زده است.

وی گفت: “ارتباطات خانگی همچنان یکی از مهمترین عوامل انتقال دهنده ما است.” ، با اشاره به اینکه Peel به طور معمول در هر خانوار بیش از شهرهای دیگر مانند تورنتو و اتاوا ساکن است.

“بنابراین این امر نیاز به وجود مکانی ایمن را برای افرادی که COVID-19 دارند یا در معرض آن قرار دارند و در صورت عدم توانایی در خانه با خیال راحت در معرض خطر قرار دارند ، دارد.”

مطالب جالب  Toronto Blue Jays هنوز نمی تواند برنده جایزه 50/50 3 میلیون دلاری را پیدا کند

طبق آخرین به روزرسانی اپیدمیولوژیک منطقه ، از ژانویه ، نزدیک به 50 درصد از کل موارد COVID-19 در Peel از طریق تماس با خانواده به دست آمده است. این گزارش می گوید ، بین 22 اکتبر و 5 نوامبر ، 45 درصد از عفونت ها – حدود 1،377 نفر – از تماس های خانگی هستند.

مطابق بیانیه ارسال شده به Star ، آژانس بهداشت عمومی کانادا در 9 نوامبر به بهداشت عمومی Peel اطلاع داد که درخواست بودجه آن برای سایت انزوا “براساس روند اپیدمیولوژی و تراکم جمعیت” تأیید شده است.

محل اقامت ، وعده های غذایی و غیره ، خدمات نظافت و امنیت در محل توسط بودجه فدرال تأمین می شود. در این بیانیه آمده است: “این مرکز” مانند تاسیس در تورنتو در پاییز “خواهد بود و” از افرادی که فضا و وسایل لازم برای انجام یک انزوای موثر در محل زندگی معمول خود را به دلیل مسکن شلوغ ندارند ، پشتیبانی خواهد کرد. “

سخنگوی بهداشت عمومی پیل گفت که جزئیات بیشتر در مورد مرکز جداسازی جدید پیل در روزهای آینده در دسترس خواهد بود.

بهداشت عمومی تورنتو در 12 سپتامبر پس از دریافت تعهد از دولت فدرال برای تأمین اعتبار سایت 14 میلیون دلاری که می تواند همزمان 140 نفر را در خود جای دهد ، مرکز جدایی داوطلبانه خود را افتتاح کرد.

مکان این مرکز برای محافظت از حریم خصوصی افرادی که نیاز به جدا شدن از خانه خود دارند ، محرمانه مانده است و اطمینان حاصل شود که مردم تمایل دارند برای بهبودی به محل مراجعه کنند ، گیل بورسی ، مدیر استراتژی و بهداشت پیشگیری در بهداشت عمومی تورنتو ، گفت: در یک ایمیل به ستاره.

مطالب جالب  باغ وحش تورنتو در غم از دست دادن گوریل جلگه ای و غذای خوار غربی ، جوزفین ، 49 ساله ، سوگوار است

بورسی گفت ، این مرکز از زمان راه اندازی “جذب بسیار مثبتی” داشته است و بهداشت عمومی تورنتو توانسته است ظرفیت خود را مدیریت کند “تا اطمینان حاصل شود که ما فضای لازم را برای افرادی که بیشتر به آن نیاز دارند ، داریم.”

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

وی گفت که جزئیات مربوط به تعداد مراجعه و تعداد افرادی كه در این مركز انزوا را به اتمام رسانده اند به دلایل حریم خصوصی محرمانه است. بورسی گفت ، برخی از افراد ممکن است به دلایل شخصی تصمیم بگیرند که در مرکز منزوی نشوند ، از جمله “ممکن است آنها منبع اصلی درآمد در خانه خود باشند یا از افراد تحت مراقبت مراقبت کنند.”

ظرفیت فعلی این مرکز تأمین نیازهای شهر است و بهداشت عمومی تورنتو در حال برنامه ریزی است “برای ارزیابی مرکز ، و به اشتراک گذاشتن دروس آموخته شده با سایر حوزه های قضایی که به دنبال ایجاد چنین مرکزی هستند.”

مگان اوگیلوی