معرفی کم مصرف‌ترین دستگاه تهویه ال جی 24000 مدل NT247SK3

معرفی کولر گازی کم‌مصرف‌ترین الجی با ظرفیت 24000

همانطور که می‌دانید مصرف انرژی الکتریکی از چالش‌های بسیار مهمی است که شرکت‌های سازنده کولرهای گازی با آن روبرو هستند، شرکت ال جی با به کارگیری از فناوری روز دنیا توانسته به خوبی با این چالش مقابله کند و مصرف برق را به بهینه‌ترین میزان برساند، در ادامه به بیان فناوری به خصوص کولر گازی 24000 ال جی NT247SK3 کم مصرف‌ترین کولر گازی فول دیسی اینورتر +++A می‌پردازیم و عنوان می‌کنیم که چرا کولر گازی 24000 ال جی NT247SK3 کم مصرف‌ترین کولر گازی فول دیسی اینورتر +++A است.

اگر به دنبال کولر گازی با توان بالاتر هستید می توانید به محصول کم مصرف ترین کولر گازی 30000 ال جی مراجعه کنید و با توان و قدرتی که دارد می تواند در هرجای و مکان مورد نظر استفاده شود.

 

فیلترهای تصفیه هوای کولر گازی 24000 ال جی کم مصرف

کم مصرف‌ترین کولر گازی ال جی 24000 مدل NT247SK3 با استفاده از دو میلیون پلاسمستر می‌تواند هوای موجود در منازل را به شکل کاملا مطلوبی استرلیزه کند و ساکنان منازل را از شر بیماری‌های ناشی از آلودگی هوا در امان دارد.

اما استفاده از کولر‌های گازی مشکلاتی را نیز به همراه داشته است، رشد کپک‌ها و باکتری‌ها در بخش‌های داخلی کولر گازی به ویژه مبدل‌های حرارتی باعث تهویه هوا با بوی ناخوشایند شده است، این مشکل به راحتی توسط شرکت ال جی حل شده است.

تعبیه گزینه Auto clean در کولر گاز باعث می‌شود که مبدل حرارتی دارای شرایط گرم و خشک شود به این ترتیب از تجمع و رشد باکتری‌ها در فضاهای مختلف کولر گازی جلوگیری می‌کند، این کار به صورت قابل توجهی می‌تواند از بوی ناخوشایند هوا جلوگیری کند.

مطالب جالب  مشاغل قبل از قفل شدن دوم در تورنتو و پیل ، قرار ملاقات با خریداران ، قرار ملاقات ها را می بینند

اگر میخواهید بهترین کولر گازی در ظرفیت 24000 ال جی را خریداری کنید پیشنهاد میکنم محصول کولر گازی ال جی 24000 را مشاهده کنید و با خرید این محصول بهترین انتخاب و جدیدترین محصول ال جی می باشد.

 

پرتاب باد 20 متری و پخش هوای چهار جهته کولر گازی فول دیسی اینورتر

در کولرهای گازی قدیمی این مشکل وجود داشت که ساکنین تنها زمانی از باد خنک و یا گرم کولر گازی بهره می‌برند که فقط روبه روی آن‌ها قرار بگیرند، یکی از راهکار‌های ارائه شده در این مناطق استفاده از چند کولر گازی در یک محیط بود که باعث افزایش هزینه‌های ناشی از مصرف برق و استهلاک دستگاه‌ها می‌شد، شرکت ال جی با به کارگیری افراد متخصص به رفع این مشکل پرداخته است تا افراد در هر قسمت از محیط کار و یا منزل خود بتوانند از برخورد باد پرتاب شده توسط کولر گازی لذت ببرند.

این شرکت با استفاده از پره‌های انعطاف پذیر توانسته جریان هوا را به چهار جهت مختلف از قبیل بالا، پایین، چپ و راست هدایت کند، همچنین با استفاده از فن بلوور در کولر گازی 24000 ال جی NT247SK3 کم مصرف‌ترین کولر گازی فول دیسی اینورتر +++A توانسته است جریان هوا را تا شعاع ۲۰ متری پرتاب کند، همانطور که می‌دانید قدرت پرتاب جریان هوا از ملاک‌های مهمی است که باید در انتخاب کولر گازی به آن دقت داشت.

البته باید این نکته را در نظر بگیرید که در صورت وجود آلودگی در فیلتر بخش‌های داخلی کولرها میزان قدرت پرتاب هوا کاهش پیدا می‌کند پس باید هرچند وقت یکبار فیلترها مورد بررسی قرار بگیرند تا بتوانید از جریان هوا در شعاع‌های دورتر به خوبی استفاده کنید.

مطالب جالب  منطقه سخت پیل برای دریافت امکان جدا کردن COVID-19 برای کسانی که نمی توانند در خانه قرنطینه کنند

 

حالت کم صدا کولر گازی 24000 ال جی NT247SK3

وجود این ویژگی باعث می‌شود که از میزان آلودگی صوتی تولید شده توسط این نوع از کولر گازی به شدت کاهش پیدا کند، همانطور که می‌دانید واحد تشخیص صدا دسیبل است، در صورتی که شما از این نوع از کولر گازی استفاده کنید میزان صدای تولیدی به کمتر از ۵۰ دسیبل کاهش پیدا می‌کند و به این طریق شما شاهد یک محیط آرام و دوست داشتنی در کنار خانواده خود خواهید بود.

 

گاز مبرد R410 در کولر گازی 24000 ال جی کم مصرف نکست تایتان مدل NT247SK3

همانطور که می‌دانید در کولر‌های گازی برای انجام عملیات گرمایش و یا سرمایش از یک مُبرد گازی استفاده می‌شود، گاز مبردی که در برخی از ویژگی‌های فنی کولر گازی 24000 ال جی NT247SK3 کم مصرف‌ترین کولر گازی 24000 ال جی فول دیسی اینورتر استفاده می‌شود R410A می باشد، استفاده از این مبرد باعث شده که میزان آسیب دیدگی به کمپرسور به شدت کاهش پیدا کند.

 

ویژگی اسمارت (هوشمند) کولر گازی 24000 نکست تایتان فول دیسی اینورتر ال جی

ویژگی قدرتمند اسکن هوشمند در کولر گازی‌های ال جی یک تکنولوژی بسیار کارامد می‌باشد. قابلیت اسکن در کولر گازی به این معناست که دستگاه به طور اتومات موقعیت مکانی فرد در محل را تشخیص می‌دهد.به گونه‌ای که با جابه‌جا شدن کاربر هدایت باد نیز به همان سمتی که کاربر قرار دارد تغییر می‌کند. همچنین می تواند عدم حضور افرتد در محیط را تشخیص دهد تا دور موتور خود را پایین بیاورد.

مدل دیگری که هم جدیدتر و هم کم مصرف تر است مدل کولر گازی الجی 24000 نکست پلاس NP246SK3 پاور اسمارت اینورتر می‌باشد.

مطالب جالب  بریتیش کلمبیا با گروه موسیقی مک‌لئود لیک ایندیان به قراردادهای مدیریت زمین و تقسیم درآمد می‌رسد

 

تکنولوژی اینورتر کولر گازی نکست تایتان ال جی 24000 فول دیسی اینورتر

با پیشرفت صنعت و تکنولوژی ساخت و طراحی وسایل و لوازم و تکنولوژی هایی که به کمک آن‌ها می‌توان در مصرف برق صرفه جویی کرد. یکی از این تکنولوژی‌ها که در تقریبا تمام تجهیزات صنعتی و لوازم خانگی استفاده می‌شود تکنولوژی اینورتر است، به کمک اینورتر می‌توان به طور قابل ملاحظه‌ای در مصرف برق صرفه جویی کرد.

عملکرد اینورتر به گونه‌ای است که با تغییر در میزان نوسانات برقی، مصرف برق را کاهش می‌دهد، نوسانات برقی تحت تاثیر عواملی مانند فرکانس و جریان الکتریکی است، کولر گازی بُرد اینورتر با کنترل این دو عامل می‌تواند جریان ورودی را تغییر دهد، همانطور که می‌دانید جریان برق شهری از نوع AC است، اما برای تغییر در جریان برق ما نیاز داریم که جریان برق را از نوع AC متناوب به نوع DC یا مستقیم تغییر دهیم.

منبع: کولرنیو ;,gvkd,