مشاغل قبل از قفل شدن دوم در تورنتو و پیل ، قرار ملاقات با خریداران ، قرار ملاقات ها را می بینند

در حالی که کمتر از 48 ساعت به ورود قفل دوم تورنتو و منطقه پیل باقی مانده است ، مشاغل شاهد افزایش افرادی هستند که قبل از بستن درها سعی در دسترسی به خدمات دارند.

سالن ها و سایر مشاغل خدمات شخصی ، مانند آبگرم ناخن و میله موم ، گزارش می دهند که آخر هفته های کاملاً رزرو شده. روز جمعه ، بار زیبایی Ten Spot ، که مکان هایی در اطراف شهر دارد ، برای آخر هفته خود در عرض سه ساعت به طور کامل رزرو شد.

استل لومباردی ، مدیر محل فروشگاه کوئین سنت وست ، به Star گفت که کارمندان ارشد آنها برای ظهور مشتری آماده هستند. “از آنجایی که ما قبلاً این کار را انجام داده ایم ، این در واقع توجه بیشتری نسبت به اولین باری که ما تعطیل کردیم بیشتر است ، بنابراین فردا لیست های بررسی برای بسته شدن در پایان (روز) داریم.”

یکی از مدیران Fuzz Wax Bar گفت که آنها بیش از دو برابر مشتریان معمولی خود را می بینند. Leanne Donnelly ، مدیر یک مکان Fuzz در Queen St. East ، گفت: “در یک آخر هفته معمولی ما روزانه حدود 30 نفر را می بینیم.” “امروز من فکر می کنم ما نزدیک به 70 داریم ، یک لیست انتظار کامل و مکان خواهرمان نیز به طور کامل رزرو شده است ، و همچنین مکان های شرکت ما.”

مراکز خرید نیز برای هجوم خریداران در تعطیلات آماده می شوند.

در بیانیه ای ، سخنگوی Oxford Properties ، شرکت مدیریتی که یورک دیل ، اسکوئر وان و مرکز شهر اسکاربورو را اداره می کند ، گفت که این مراکز خرید این آخر هفتهها ساعت کاری خود را افزایش می دهند تا افزایش انتظار بازدیدکنندگان را مدیریت کنند.

سخنگوی گفت: بازدید کنندگان از مراکز خرید می توانند از ساعت 10 صبح تا 9 شب در میدان یک و بین ساعت 11 صبح تا 9 شب در یورکدیل و مرکز شهر اسکاربورو خرید کنند و از اوج اوج ساعت 13 تا 4 جلوگیری کنند.

جمعه شب رستوران هایی که از سرویس پاسیو استفاده می کنند عجله بیش از حد معمول را تجربه می کنند. در میخانه The East Lion در انتهای شرقی ، مدیر برایان شورت گفت که بلافاصله در افرادی که می خواهند غذا بخورند ، جلب توجه می کند.

شورت گفت: “امروز ما رسانه های اجتماعی خود را قرار داده ایم ، به نوعی شب سال نو 2020 برای پاسیو و مردم شروع به بیرون آمدن می کنند.” “به نظر می رسد پشتیبانی در آنجا وجود دارد.”

وی گفت در حالی که بار وی این سیاست را در اختیار دارد كه اگر كارمندان احساس راحتی نكنند ، در خانه بمانند ، اما كارمندان وارد شده اند زیرا مشخص نیست كه چه چیزی در پیش است. “اولین تعطیلی کمی ناشناخته بود ، به نظر نمی رسید که چیزی در جای خود باشد.”

بزرگترین نگرانی او کارکنان است که “به نوعی در هاله ای از ابهام مانده اند. آنها اکنون دو بار تعطیل شده اند ، همه باید اجاره خانه پرداخت کنند. “

بعد از این آخر هفته ، س forال بسیاری از مشاغل این خواهد بود که آینده بعدی چه خواهد شد.

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

ماریاما ناجی ، مالک DollHouse905 ، سالن زیبایی برامپتون ، گفت: “من فکر می کنم آنچه بیشتر عصب کشی می کند این است که بعد از دوشنبه چه منابع دیگری در دسترس خواهد بود –

“آیا ما می توانیم درهای خود را باز نگه داریم؟”

چيان بهولا

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>