متن ازدواج و صیغه موقت به صورت کامل و دقیق – سالن عقد حلما

شما میتوانید با استفاده از امکاناتی که توسط سالنهای عقد دارای روف گاردن و یا آتلیههای دارای روف گاردن ارائه میشود، بهترین مراسم عقد را با رعایت پروتکلهای بهداشتی و در بهترین ویو و زیبایی برگزار کنید. فرض کنید که نام خانم «فاطمه» است و نام آقا هم «علی». حتّی اگر خانم بگوید مهریه نمی خواهد، باز هم عقد صحیح نیست. به عربی صحیح خوانده شود و اگر خود مرد و زن نتوانند صیغه را به عربی صحیح بخوانند به هر لفظی که صیغه را بخوانند صحیح است و لازم هم نیست که وکیل بگیرند اما باید لفظی بگویند که معنی “زوجت و قبلت” (زوجیت و قبول آن) را بفهماند.

باید هر دو طرف ازدواج، یعنی زن و مرد در خواندن متن صیغه موقت به ازدواج راضی باشند. برای خواندن متن صیغه و ازدواج موقت روش های مختلفی دارد. امروز در سالن های عقد جایگاه عروس داماد به وسیله وسایلی همچون بادکنک، پرده حریر و لوسترهای لوکس مزین می شود.

امروز در بیشتر جشن های عقد مهمان ها برای پیدا کردن جای پارک مشکل دارند، به همین دلیل در انتخاب سالن عقد کیانشهر باید به پارکینگ سالن نیز توجه داشته باشید. یکی از بخش هایی که در هنگام انتخاب محضر عقد در کیانشهر باید به آن توجه داشته باشید، جایگاه عروس و داماد می باشد.

بهتر است سه بانوی حاضر در مراسم به عنوان نمادی از سپندارمذ (الهه مادر زمین)، آناهیتا (الهه آب و نعمت) و میترا (الهه پیمان دوستی و مهر) برای سابیدن قند و بر زبان راندن پیمان، در حالی که یکی کاسه عسل در دست، یکی حلقهی داماد در دست و سومی حلقه عروس در دست دارد، در کنار عروس و داماد حضور داشته باشند و با پیمانبان (عاقد) همراهی کنند.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد سالن عقد زیبا لطفا از صفحه ما بخواهید.