“ما به دنبال شکست ها بودیم.” در حالی که برای … هر چیزی آماده می شود ، داخل تمرینات لباس بیمارستان GTA جدید است

در نگاه اول ، در این گوشه شلوغ بخش اورژانس بیمارستان ، هیچ چیز غیر عادی به نظر نمی رسد.

یک بیمار روی برانکارد ، چشمان بسته و مانیتور در حال ردیابی علائم حیاتی است. دو پرستار در همان نزدیکی کار می کنند ، یکی تایپ در رایانه ، دیگری در حال گوش دادن با استتوسکوپ به قفسه سینه بیمار است. یک پزشک با لبخند و اطمینان به او می تواند به اتاق کمک کند.

اما پس از آن مکث طولانی مدت ، برخی از خنده های عصبی و عمل متوقف می شود. چند نفر قبل از توضیح مراحل بعدی در توالی دقیق ، در کلیپ بورد راهرو دسته بندی شده اند. چند ثانیه بعد ، پرستاران و پزشک دوباره در بالین بیمار شلوغ هستند.

پرسنل اینجا در بیمارستان Cortellucci Vaughan با یک سناریوی ساختگی دو ساعت و نیم برای آزمایش پروتکل های پزشکی و روش های پزشکی پیش از باز شدن درهای بیمارستان به بیمارستان در اوایل سال 2021 ، 20 دقیقه وقت دارند.

ساخت و ساز در بیمارستان طولانی مدت منتظر ، واقع در نزدیکی سرزمین عجایب کانادا و بخشی از Mackenzie Health ، در پایان ماه اوت به پایان رسید.

اکنون ، در حالی که ساختمان 11 طبقه آخرین لمس خود را به دست می آورد ، کارکنان در حال آزمایش دستگاه های نظارت بر بیمار ، تمرین گردش کار ، ورود به سیستم رایانه های جدید و استفاده از “همه چیز” هستند تا اطمینان حاصل شود که می توانند با خیال راحت مراقبت های جدید را ارائه دهند. ساختمان.

مری-آگنس ویلسون ، مدیر بهداشت مکنزی ، گفت: “ما تمرینات زیادی را در لباس انجام خواهیم داد ، درست تا زمانی که باز شویم ، اطمینان حاصل کنیم که تک تک تجهیزات ، تک تک فن آوری ها و همه کارکنان ما آماده استفاده هستند.” معاون رئیس ، مدیر عامل و مدیر ارشد پرستاری.

“ما در حال آزمایش و آزمایش هستیم ، و آموزش می دهیم تا همه چیز درست شود.”

این سناریوی ساختگی – یکی از چهار موردی که در طی یک هفته در اواسط ماه نوامبر اتفاق افتاد – در خلیج آمبولانس بخش اورژانس بیمارستان مگنا بیمارستان واگن شروع می شود.

این یک بیمار ، یک مرد 84 ساله به نام هنری را دنبال می کند ، که در خانه مراقبت طولانی مدت خود افتاده است و با آمبولانس با شک به شکستگی مفصل ران به بیمارستان می آید. وی دارای زوال عقل و پرسنل در خانه مراقبت طولانی مدت خود است که شیوع COVID-19 دارد ، می گویند که وی علائم ویروس را دارد که باعث ایجاد پروتکل های پیشگیری از عفونت می شود که باید در هر نقطه از بستری شدن در بیمارستان دنبال شود.

سناریوی 76 مرحله ای بیمار را از اتاق خصوصی خود در بخش اورژانس تا تصویربرداری پزشکی برای اشعه ایکس ران به یک مجموعه عملیاتی برای جراحی در بخش مراقبت های ویژه ردیابی می کند ، جایی که برای تکمیل در یک اتاق جدا با فشار منفی بهبود می یابد بستری شدن در بیمارستان

در حالی که برخی از مراحل به سرعت انجام می شود – به عنوان مثال عمل جراحی و لوله گذاری مسخره پس از ناپایدار شدن علائم حیاتی بیمار روی میز عمل ، در عرض چند ثانیه – مراحل دیگر با جزئیات دقیق دنبال می شوند. کارکنان حمل و نقل مسیری دقیق بین بخش ها را دنبال می کنند. پرستاران با استفاده از سوابق پزشکی الکترونیکی ارتباط برقرار می کنند و دستورات صادر می کنند. نمونه های بارکد از بخش اورژانس به آزمایشگاه بیمارستان از طریق یک لوله پنوماتیک پیچیده می شوند.

ویلسون با بیان اینکه این سناریو جراحی از ماه ها قبل به دلیل پذیرش بیمار از یک مرکز دیگر در بیمارستان ارائه شده بود ، گفت: “ما در حال حاضر با تجهیزات و فناوری به اندازه عملیاتی که در این مرحله عملیاتی است کار می کنیم تا در بیمارستان ظاهر شویم.” بخش اورژانس یک اتفاق معمول در بیمارستان مکنزی ریچموند هیل است.

در همان هفته ، کارکنان سه سناریوی مسخره دیگر را کار کردند: یکی شامل ارجاع بیمار توسط پزشک خانواده ، دیگری که بیمار را در یک بحران بهداشت روانی ردیابی می کند ، و دیگری که مراقب یک زن باردار است که دوقلوهای متولد نشده در مضطرب هستند.

در هر مورد ، بیش از دوازده کارمند ، عمدتا از بخش کیفیت بیمارستان و ایمنی بیمار ، سناریوهای چند ساعته را مشاهده کردند و یک فیلمبردار شبیه سازی ها را ثبت کرد ، که در طی یک سری جلسات debriefing مشاهده و ارزیابی شد.

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

ملیسا روو ، پرستار ثبت نام شده و سرپرست پروژه Mackenzie Health برای آمادگی عملیاتی ، گفت: این چهار شبیه سازی به همان اندازه که ممکن است برنامه های مختلف بیمارستان و گردش کار و همچنین چندین سناریوی در بدترین حالت از جمله کد اورژانس پزشکی آبی را شامل شود.

و در حالی که تیم او می خواست پس از ماه ها آماده سازی سناریوها به خوبی پیش برود ، روو گفت یافتن راه هایی برای بهبود مراقبت از بیمارستان ، از قرار دادن ضدعفونی کننده دست در بخش اورژانس تا بهبود گردش کار در مجموعه عمل ، حتی مهمتر است.

وی گفت: “ما به دنبال شکست ها بودیم و وقتی آنها را پیدا کردیم آنها را جشن گرفتیم.” “از آنجا که یافتن شکست ها ، ماه ها قبل از باز کردن ، به این معنی است که ما قبل از شروع آموزش کارکنان خط مقدم خود ، این فرصت را داریم که آنها را اصلاح کنیم ، و این کار را بهتر می کنیم.”

پزشکان ، پرستاران ، کارکنان حمل و نقل و دیگران از بیمارستان ریچموند هیل در سناریوهای مسخره شرکت کردند ، در درجه اول خود آنها ، در حالی که نقش بیماران توسط داوطلبان بیمارستان بر عهده گرفته می شد. برای حفظ تجهیزات محافظت شخصی ، شرکت کنندگان از ماسک و دستکش جراحی به جای ماسک N95 و PPE استریل استفاده کردند که می تواند پروتئینی برای بیمار مشکوک به COVID-19 باشد.

کیم دوونر ، پرستار بازنشسته ، که نقش هنری 84 ساله را بازی می کرد ، گفت که او در فرصتی دیگر برای کمک به همکاران سابق خود آماده شد تا بیمارستان جدید را برای بیماران آماده کند. همچنین اولین نگاه داخلی را به او داد.

وی گفت: “این فناوری باورنكردنی است.” “قطعاً منحنی یادگیری برای کسی مثل من وجود خواهد داشت.”

مکنزی هلث پیش از افتتاح بیمارستان جدید واگن 1500 کارمند استخدام کرده و بیش از 3000 نفر آموزش می دهد.

در حالی که بیماری همه گیر فشارهای بیشتری را به استراتژی استخدام خود وارد کرده است ، کارگران مراقبت های بهداشتی بسیار مورد تقاضا هستند ، ویلسون گفت که برنامه دو ساله استخدام شامل آموزش داخلی به کارکنان برای مشاغل سخت استخدام ، مانند پرستاران مراقبت های ویژه است.

ویلسون گفت: “ما در تلاش برای جذب و نگهداری پرسنل در بیماری همه گیر در بیمارستان های مشابه هستیم.” “ما از خانه های مراقبت طولانی مدت پشتیبانی می کنیم. ما در حال کار کردن مراکز ارزیابی COVID-19 هستیم. ما در حال انتقال کارکنان به فضاهای مختلف هستیم. کارکنان چیزی است که ما با دقت آن را تماشا می کنیم. “

تقریباً همه چیز در داخل ساختمان Vaughan ، از ایستگاه های ضدعفونی کننده دست گرفته تا تخت های بیمار ، با کمک کامپیوتر یا کنترل می شود. روو گفت ، همه آن باید قبل از دیدن “بیمار هوشمند” اولین بیمار واقعی خود ، یک آزمایش آزمایشی داشته باشد.

“ما یک آزمایش کامل از سیستم تماس با پرستار خود انجام داده ایم. این سیستم نجات دهنده زندگی در داخل ساختمان است “. وی با اشاره به اینکه تیم ها هر یک از صدها دکمه قرمز تماس پرستار و کشیدن طناب را در بیمارستان امتحان کرده و دوباره بررسی کرده اند.

“ما سیستم لوله پنوماتیک خود را بارها و بارها آزمایش کرده ایم زیرا همه نمونه های بیمار را به آزمایشگاه می رساند و فرآورده های خونی را به واحدهای مراقبت از بیمار می رساند. ما از طریق سیستم PA خود سناریوهای مختلفی را اجرا کرده ایم ، از جمله اطلاعیه های آبی رنگ کد ، برای اطمینان از شنیدن آنها در هر اتاق ، هر واحد.

“ما می دانیم كه می خواهیم مشكلاتی را پیدا كنیم ، اما بعد از آن ما فرصتی برای رفع آنها داریم قبل از اینكه واقعاً بیمار در ساختمان داشته باشیم.”

مگان اوگیلوی