ماه گذشته کارخانه های ایالات متحده رشد کندتری داشتند. شاخص به 57.5 می رسد

واشنگتن – کارخانه های آمریکایی ماه گذشته با سرعت کمتری رشد کردند و این نگرانی وجود دارد که افزایش عفونت های ویروس کرونا باعث بهبود اقتصادی شود.

موسسه مدیریت تأمین ، انجمنی از مدیران خرید ، روز سه شنبه گزارش داد که شاخص تولید آن از 59.3 در ماه اکتبر به 57.5 در نوامبر کاهش یافته است. هر قرائت بالای 50 نشان دهنده گسترش تولید است. شاخص ISM در بهار سقوط کرد اما از آن زمان به بعد برگشت و اکنون کارخانه ها را در یک دوره شش ماهه پیروزی نشان می دهد.

سفارشات جدید و تولید در ماه گذشته با سرعت کمتری رشد کرد. استخدام در واقع کاهش یافت و سود را در ماه اکتبر معکوس کرد. سفارشات جدید صادراتی سریعتر رشد کردند. شانزده از 18 صنعت بررسی شده ماه گذشته رشد اقتصادی را به رهبری تولید کنندگان پوشاک و مواد معدنی گزارش کردند.

اقتصاد ایالات متحده از آوریل تا ژوئن سقوط کرد و از آن زمان در حال بهبود است. اما با افزایش شدید عفونت ها ، نگرانی ها برای از بین رفتن روند بهبودی در حالی که دولت های ایالتی و محلی حکم قفل صادر می کنند و آمریکایی ها به تنهایی در خانه می مانند تا از آلودگی جلوگیری کنند ، افزایش یافته است.

“در حال حاضر ، بخش تولید به نظر می رسد که یک دور دیگر از شیوع ویروس را به خوبی تحمل می کند ؟؟ روبیلا فاروقی ، اقتصاددان ارشد آمریکایی در اقتصاد با فرکانس بالا ، در یک یادداشت تحقیقاتی نوشت. “با این حال ، با توجه به محدودیت های هدفمند و خاموش کردن ، در داخل و خارج ، چشم انداز نامشخص است ، می تواند فعالیت را مختل کند و تقاضا را سنگین کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>