لوازم یدکی خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟

فروش لوازم یدکی ام وی ام ، لیفان , لوازم یدکی لیفان مشهد جکفروش لوازم یدکی ام وی ام (بدنه ، موتوری ، جلوبندی ، برقی) . قطعات جلوبندی لیفان مانند کمک فنر و طبق ، قطعات یدکی موتور لیفان مانند صافی بنزین و فیلتر هوا و فیلتر روغن، چراغ جلو لیفان، قطعات یدکی بدنه ماشین لیفان مانند چراغ جلو و چراغ عقب و سپر ها، سوئیچ ماشین لیفان و دیگر آپشن های خودروی لیفان. لیفان X50 از تولیدات کمپانی خودروسازی لیفان موتورز است که برای اولین بار در نمایشگاه خودرو گوانگجو 2013 رونمایی شد.درسال 1394 این خودروی چینی توسط شرکت کرمان موتور بهعنوان شریک رسمی لیفان وارد بازار ایران شد.این خودروی تولیدی لیفان دارای دو گیربکس دستی و CVT، موتور 1.5 لیتری با قدرت 102 اسب بخار است و از لحاظ تجهیزات ایمنی و رفاهی در سه تیپ پایه، فول و نیمه فول تولید و ارائه شده است که این تیپبندی در ایران وجود ندارد.

فروشگاه لوازم یدکی آرن پارتس با ۲۰ سال سابقه در صنعت قطعات یدکی خودرو، واردات و پخش قطعات یدکی انواع خودروهای چینی از جمله لوازم و قطعات یدکی خودرو های چینی جک JAC , لوازم یدکی جک J3 , لوازم یدکی جک جی ۳ , لوازم یدکی JAC J4 اتومات , لوازم یدکی جک جی ۴ دنده ای , لوازم یدکی جک J5 , لوازم یدکی اس JAC 3 , لوازم یدکی جک جی ۳ , لوازم یدکی جی JAC 5 , لوازم یدکی چری ARRIZO 5 , قطعات یدکی چری ARRIZO 6 , لوازم یدکی چری آریزو ۵ , قطعات یدکی چری آریزو ۶ , فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی چری TIGGO 7 , لوازم یدکی چری TIGGO 5 , قطعه یدکی چری تیگو ۷ , فروش آنلاین قطعه یدکی چری تیگو ۵ , قطعات یدکی LIFAN , لوازم یدکی لیفان ۵۲۰ , قطعه یدکی لیفان ۶۲۰ , لوازم یدکی لیفان ۸۲۰ , قطعات یدکی لیفان X50 , لوازم یدکی لیفان X60 , قطعات یدکی لیفان ایکس ۵۰ , لوازم یدکی ۳۱۵ MVM جدید , لوازم یدکی ام وی ام ۵۳۰ , لوازم یدکی ام وی ام X22 , فروش آنلاین لوازم یدکی MVM X33 , قطعات یدکی ام وی ام ایکس ۲۲ اتومات , لوازم یدکی MVM ایکس X22 اتومات و سایر خودروهای چینی می باشد.

شما می توانید هرزگرد دینام با پایه لیفان ایکس 60 اصل و با کیفیت را از فروشگاه آنلاین لوازم یدکی ترودو خریداری کنید. اگر در شهرستان هستید نیز می توانید با تماس تلفنی یا به صورت آنلاین قطعه مورد نظر خود را ثبت سفارش و در اسرع وقت تحویل بگیرید. در سال ۲۰۰۹ کسب کرده که به نوبه خود امتیاز مناسبی به نظر میرسد. در هنگام خرید باید فروشگاهی را انتخاب کنید که تعداد زیادی از محصولات مورد نظر شما را به فروش می رساند. در طراحی این مدل از حجم کم پلاستیک خشک استفاده شده که این را میتوان از جمله نکات مثبت آن دانست.

ترودو هرزگرد دینام با پایه لیفان ایکس 60 را با ضمانت کیفیت و اصالت گارانتی به فروش می رساند که این امر باعث ایجاد اطمینان در خرید آن می گردد. هرزگرد دینام با پایه لیفان ایکس 60 در واقع یک قطعه شبیه به فولی است که بر روی یک عدد بلبرینگ قرار گرفته است و فقط به بدنه موتور متصل است، وظیفه هرزگرد دینام با پایه لیفان ایکس 60 تنظیم سفتی تسمه های خودرو می باشد و قابل توجه است بدانید که تنوع تعداد تسمه های خودرو باعث ایجاد تنوع در هرزگرد ها نیز شده است به گونه ای که به تعداد تسمه از این نوع قطعات نیز در خودرو دیده می شود و هر کدام وظیفه خاص خود را بر عهده دارند.