قطار CN حامل کالاهای خطرناک در کینگستون، اونت.

کینگستون، اونت. پلیس و خدمات اورژانس در حال واکنش به خروج قطار CN حامل کالاهای خطرناک از ریل هستند که روز جمعه از روی یک پل تصادف کرد.

پلیس گفت خروج از ریل، که انتظار می رفت ترافیک عصر جمعه را مختل کند، حدود ساعت 10:30 صبح در منطقه Bath Road، بین جاده های کوئین مری و آرمسترانگ رخ داد.

پلیس کینگستون. Ash Gutheinz به استار گفت که یک قطار غیر مسافربری روی یک ریل خارج از خط ریلی اصلی در نزدیکی دریاچه انتاریو حرکت می کرد. پلیس در محل گزارش داد که تعدادی واگن ریلی از طریق یک پل تصادف کردند. در ابتدا هیچ آسیبی گزارش نشده است.

سی ان ریل گفت که خروج از ریل در ریل کاتاراکی صنعتی اسپور اتفاق افتاده و تایید کرد که قطار حامل کالاهای خطرناک بوده است.

شرکت راه آهن گفت که در زمان خروج از ریل هیچ نشتی گزارش نشده است، اگرچه آنها مشخص نکرده اند که آیا کالاهای خطرناک مواد شیمیایی هستند یا خیر.

پلیس گفت که وزارت ترانسپورت استان در حال بررسی این موضوع خواهد بود.

شهر کینگستون در توییتی اعلام کرد که به عابران پیاده و دوچرخه سواران توصیه شده است از منطقه خودداری کنند و در امتداد جاده سنتنیال یا بلوار سر جان آ. مکدونالد انحراف داشته باشند.

پلیس همچنین از هواپیماهای بدون سرنشین در یک کیلومتری محل پرواز خواسته است. اپراتورهای هواپیماهای بدون سرنشین که این را نقض می کنند ممکن است متهم به شرارت یا مجازات های دیگری از طریق حمل و نقل کانادا شوند.

مطالب جالب  حفاظ شاخ گوزنی لیست قیمت تولیدی 25 دی 1400⭐ صنایع فلزی کاوه

این یک داستان در حال توسعه است.

با فایل هایی از Marissa Birnie

آنا پریرا یک گزارشگر اخبار فوری است که در اتاق رادیوی ستاره در تورنتو کار می کند. او را در توییتر دنبال کنید: @anabpereiraa

به مکالمه بپیوندید

گفتگوها نظرات خوانندگان ما است و مشمول این است کد رفتار. ستاره این نظرات را تایید نمی کند.