فدراسیون مانیتوبا متیس برنامه جدیدی را برای کمک به خانواده های متیس با هزینه های تدفین آغاز کرد

برای کمک به تأمین هزینه های مراسم تشییع جنازه یا مراسم یادبود ، به خانواده های واجد شرایط متیس کمک مالی حداکثر 5000 دلار ارائه خواهد شد.

فدراسیون مانیتوبا متیس (MMF) این برنامه جدید را برای کمک به خانواده های متسی که یکی از اعضای خانواده خود را از دست داده اند راه اندازی کرد زیرا فدراسیون می فهمد که شیوع COVID-19 بار زیادی را تحمیل کرده است.

“به طور سنتی ، خانواده های متیس برای کمک به تأمین هزینه های خدمات یادبود به جمع آوری کمک مالی و حمایت از جامعه اعتماد می کنند ، اما با توانایی محدود در تعامل با همسایگان و بحران مالی که در حال حاضر در آن هستیم ، بسیاری از خانواده ها نمی توانند برای کمک به دیگران مراجعه کنند هزینه های این خدمات مهم را بپوشانید. ”

“دولت متیس شما می خواهد به کسانی که از رنج و عذاب روحی مرتبط با از دست دادن یکی از عزیزان خود رنج می برند کمک کند تا بارهای آنها را کاهش دهد.”

علاوه بر این ، MMF یک صندوق Bereavement موجود برای حمایت از خانواده های Metis با 200 دلار برای تأمین هزینه های غذا و اجاره سالن دارد. بودجه از طریق بخش ارتباط جامعه Metis (MCLD) تأمین می شود.

وزیر MMF اندرو کریر وزیر MMF گفت: “کسانی که به صندوق Bereavement Fund کمک می کنند انتظار دارند که این بودجه همچنان ادامه یابد و از خانواده های متسی که از دست دادن یکی از عزیزانشان حمایت می کنند حمایت کند.”

“این صندوق در طول این مدت تلاش همچنان در دسترس خانواده های متسی خواهد بود.”

این فدراسیون همچنین از دیگر برنامه ها برای کمک به شهروندان خود در طی همه گیری مانند برنامه کمک های اضطراری دانشجویی ، صندوق مشاغل عمومی جامعه متیس و یک برنامه مانع برای شهروندان آسیب پذیر متیس استفاده می کند.

وزیر بهداشت و سلامتی و همكار رئیس سازمان گفت: “MMF از دانش آموزان ، كارآفرینان و خانواده ها حمایت كرده است و ما هم اكنون افتخار می كنیم كه می توانیم یاری كنیم به كسانی كه با از دست دادن یك عزیز خود دست و پنجه نرم می كنند.” Frances Chartrand ، تیم پاسخ مرکزی COVID-19 MMF.

“MMF یک واکنش فعال و جدی نسبت به COVID-19 داشته است و این برنامه نیز پشتیبانی دیگری است که احساس می کنیم برای کمک به مردم ما از خروج از COVID-19 با قویتر و متحدتر از آنچه وارد شده ایم بسیار مهم است.”

خانواده های متسی که به تازگی عزیزان خود را از دست داده اند ، توصیه می شود با شماره تلفن 204-586-8474 با فدراسیون تماس بگیرند و درخواست کنند با بخش MCLD ارتباط برقرار کنند تا صلاحیت خود را برای این حمایت جدید تشییع جنازه بررسی کنند.

چارتراند گفت: “ما در بحران بهداشت روانی و اقتصادی هستیم که هرگز در این مقیاس تجربه نکرده ایم.”

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

“با این اوصاف ، وزارت امور مالی و اقتصادی می خواهد تضمین کند که به همه افراد متسی که زندگی می کنند احترام می گذارند و در حد توانایی ما ، اطمینان حاصل می کنند که ما از سختی های منتقل شده به عزیزانشان کاسته ایم. MMF به شما پشت کرده است. ”

نیکول وونگ یک خبرنگار ابتکار روزنامه نگاری محلی است که در خارج از Winnipeg Sun کار می کند. بودجه ابتکار روزنامه نگاری محلی توسط دولت کانادا تأمین می شود.