شمارش نهایی آرا تأیید می کند که NDP بریتیش کلمبیا تعداد کرسی ها را به 57 رسانده است

ونکوور – دموکرات های جدید با 57 کرسی از 87 کرسی در مجلس قانونگذاری بریتیش کلمبیا را اداره خواهند کرد ، اکثریت قاطع با پایان یافتن شمارش آرا نهایی در روز یکشنبه تأیید شد.

لیبرال های BC پیش از این 28 کرسی به دست آوردند که یکی از آنها منتظر بازشماری قضایی است زیرا مسابقه بسیار نزدیک بود و سبزها دو کرسی برگزار کردند.

نخست وزیر جان هورگان در بیانیه ای اظهار داشت كه با حمایت كلمبیایی های انگلیس از تیم NDP “فروتن و افتخار كرده است”.

“COVID-19 هر روز چالش های جدیدی را به ما ارائه می دهد و ما باید تمرکز خود را در جایی که متعلق به آن است حفظ کنیم: حفظ سلامتی ، ایمنی و امنیت خود ، خانواده و جوامع خود. هورگان گفت: “دقیقاً مانند سه سال و نیم گذشته ، ما هر روز سطح خود را به بهترین نحو انجام خواهیم داد تا قبل از میلاد مسیح به جلو حرکت کرده و آینده بهتری برای همه بسازیم.”

انتخابات قبل از میلاد با شمارش 660،000 برگه رای گیری از طریق نامه های پستی و غیرحضوری آغاز شد که جمعه ، 13 روز پس از انتخابات استانی 24 اکتبر آغاز شد.

در حالی که مشخص بود که حزب دموکراتیک خلق اقلیت خود را با موفقیت به اکثریت تبدیل کرده است ، اما هنوز معلوم نیست که چه میزان است.

در آن شب ، چهار مسابقه برای فراخوانی بسیار نزدیک بودند ، در حالی که پیش بینی می شد دموکراتهای جدید 53 کرسی ، 27 لیبرال و 3 سبز را به دست آورند.

در نهایت ، دموکرات های جدید با موفقیت در هر چهار مسابقه فشرده پیروز شدند و در طول شمارش پست الکترونیکی ، در دو مسابقه از لیبرال ها پیش افتادند.

روز یکشنبه ، نامزد حزب دموکراتیک خلق ، هارویندر ساندو ، یک فعال جامعه و پرستار ، رسماً در ورنون-مونشی ، سنگر دیرینه لیبرال ها ، جای گرفت. اریک فاستر ، نامزد فعلی لیبرال ، اولین بار در سال 2009 در آنجا انتخاب شد.

“من احساس خوشبختی می کنم که به من فرصتی داده شده تا نماینده مردم باشم. من اطمینان حاصل خواهم کرد که همه صداها به یک اندازه شنیده می شوند و به مردم ورنون-مونشی برای استفاده از حق رای خود تبریک می گویم. “

هنری یائو ، حزب دموکرات جدید ، مدافع جامعه و کارگر سابق جوانان ، روز یکشنبه با 179 رأی بیشتر از لیبرال الکسا لو ، برنده در مرکز ریچموند جنوبی تأیید شد.

NDP در دو مسابقه دیگر ، Abbotsford-Mission و Chilliwack-Kent ، زودتر از این شمارش پیروز شد.

پیش بینی می شد West Vancouver-Sea to Sky اولین صندلی سبزها در سرزمین پائین باشد تا جایی که جوردن استوردی ، رئیس حزب لیبرال ، شنبه فقط 41 رأی از جرمی والریوته جلوتر رفت تا پیروزی را کسب کند.

انتخابات پیش از این اعلام کرد که این حاشیه محدود باعث بازشماری خودکار قضایی می شود و تعیین تاریخ آن به عهده دادگاه عالی پیش از میلاد است.

این انتخابات باعث شد جان هورگان به عنوان دومین نخست وزیر دوره دو دوره NDP در تاریخ قبل از میلاد ، به دنبال مبارزاتی که با همه گیری رو به رو بود ، انجام شود.

مخالفان وی در طول مبارزات انتخاباتی “غیرضروری” در هنگام اضطرار بهداشت عمومی که کلمبیایی های بریتانیا بیشتر به دست ثابت نیاز دارند ، او را هدف قرار دادند.

اما رای دهندگان در نهایت به گرگان برای قمار پاداش دادند.

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

هورگان در شب انتخابات گفت: “این انتخابات به دلایل بسیار بسیار دشواری بوده است ، اما به اعتقاد من این یک انتخابات بود.”

“من از همه بریتیش کلمبیایی ها سپاسگزارم که ما انتخابات را پشت سر گذاشتیم و می توانیم به چیزهایی که برای شما بیشتر اهمیت دارند بازگردیم.”

این گزارش توسط The Canadian Press اولین بار در 8 نوامبر سال 2020 منتشر شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>