سخنی از مجری شما: بحث شهردار امشب در مورد انتخاب های سخت است

کمتر از یک ماه تا روز انتخابات شهردار یعنی 26 ژوئن باقی مانده است و رقابت هنوز به نتیجه نرسیده است. در زمینه انتخابات شهرداری تورنتو، به نظر می رسد که این در فرآیند دیرهنگام است، اما همچنین می توانیم به یاد داشته باشیم که چهار هفته یک چارچوب زمانی عادی برای کل انتخابات فدرال یا استانی است. به عبارت دیگر، هنوز زمان زیادی برای اتفاقات وجود دارد.

همانطور که امروز وجود دارد، آنچه تاکنون از نظرسنجی‌ها مشخص است این است که اولیویا چاو با حمایت ثابت در طیف 30 درصدی رای دهندگان تصمیم‌گیرنده و متمایل پیشتاز است. چیزی که مشخص نیست خیلی فراتر از آن است. 101 رقیب دیگر وجود دارد، و محبوب‌ترین آنها تا کنون عموماً در بهترین حالت در سنین پایین تا اواسط نوجوانی شناور هستند، به نظر می‌رسد هیچ‌کس جایگاه قابل توجهی را به عنوان جایگزین اصلی به دست نیاورد. تعداد رای دهندگان بلاتکلیف در اکثر نظرسنجی ها بالای 20 درصد است. بسیاری از مردم هنوز در حال جمع آوری اطلاعات هستند – یا تازه شروع به جمع آوری اطلاعات می کنند تا تصمیم خود را بگیرند.

اینجاست که بحث واقعا مفید است. و به همین دلیل است که من به خصوص خوشحالم که عصر چهارشنبه یک مناظره تحت عنوان رأی آینده ما: تورنتو برای همه را مدیریت می کنم. قرار است توسط تورنتو استار با مشارکت یونایتد وی و دانشگاه متروپولیتن تورنتو میزبانی شود. بلیت‌های این رویداد همگی به زبان می‌آیند (به سرعت پیش می‌روند)، اما همه افراد در شهر می‌توانند آن را به صورت زنده از ساعت 7 بعد از ظهر از طریق CP24 تماشا کنند، یا یک پخش زنده آنلاین را در وب‌سایت Toronto Star تماشا کنند.

مطالب جالب  کی و کجا برای گلاب گیری کاشان برویم؟

این فرصتی است برای دیدن شش نفر از نامزدهای برتر رو در رو، که دیدگاه های خود را ترسیم می کنند، به یکدیگر واکنش نشان می دهند، به ما نشان می دهند که به عنوان رهبر چه کسانی هستند و چگونه در مورد مشکلات تورنتو فکر می کنند.

تفاوت های زیادی بین این نامزدها وجود دارد، اما همه آنها موافق هستند، همانطور که اکثر ما داریم، تورنتو در حال حاضر مشکلات بزرگی دارد. بحران در مقرون به صرفه بودن مسکن، کمبود بودجه میلیارد دلاری، کاهش خدمات حمل و نقل، ترافیک در خیابان‌ها، سرپناه‌های شلوغ بی‌خانمان‌ها، ترس از جرم و جنایت – این فهرست می‌تواند ادامه داشته باشد (و اغلب زمانی که نامزدها در حال صحبت هستند، این کار ادامه پیدا می‌کند). علاوه بر این، این اولین انتخابات در تورنتو است که رای دهندگانی که در آن شرکت می‌کنند می‌دانند که شهردار جدید از اختیارات بی‌سابقه‌ای «شهردار قوی» برای وتوی تصمیمات شورا یا حتی تصویب آیین‌نامه‌ها با حمایت اقلیتی از اعضای شورا برخوردار است.

در آماده شدن برای مناظره، برگزارکنندگان از گزارش و تخصص ستاره استفاده کردند، اما همچنین به طور گسترده با جامعه افراد آسیب پذیر و ارائه دهندگان خدمات وابسته به United Way، و با جامعه دانشجویان TMU مشورت کردند تا مشخص کنند چه مسائلی برای آنها ضروری است. افرادی که در حال حاضر با زندگی در تورنتو دست و پنجه نرم می کنند، و برای ارائه سوالاتی به نامزدها در مورد نحوه برخورد آنها با آنها.

البته، کاندیداهای زیادی وجود دارد، اگر بخواهیم به کسی فرصتی بدهیم که خودش را توضیح دهد، تعداد زیادی از آنها در یک مرحله حضور دارند. برای انتخاب نامزدهایی که باید دعوت شوند، سازمان دهندگان معیارهایی را در اول ماه مه منتشر کردند که آستانه های رای گیری در یک مهلت مشخص را مشخص می کرد. بر اساس آن آستانه، شش نامزد برتر دعوت شدند و همه آنها پذیرفتند: آنا بایلائو، براد برادفورد، اولیویا چاو، میتزی هانتر، جاش متلو و مارک ساندرز. همه ما می دانیم که نامزدهای معتبر دیگری نیز وجود دارند که ممکن است بخواهید بیشتر از آنها بشنوید. اما ما مجبور بودیم انتخاب کنیم، بنابراین قوانینی را برای هدایت آن انتخاب ها تنظیم و منتشر کردیم و به آنها پایبند هستیم.

مطالب جالب  NS می گوید برای اولین بار در کانادا برگه های رای الکترونیکی را در انتخابات آینده آینده معرفی می کند

در طول مناظره، این نامزدها سوالاتی از من و اعضای جوامع اتحادیه راه و TMU مطرح خواهند کرد و همچنین فرصتی خواهند داشت که از یکدیگر سؤال بپرسند. این باید فرصتی باشد برای کسانی که تماشا می کنند تا توضیح دهند که چه کسانی هستند، چگونه فکر می کنند و چگونه رهبری می کنند.

من معمولاً در شغل خود به عنوان یک مقاله نویس نظرات خود را در مورد اینکه چگونه فکر می کنم کاندیداها انجام می دهند و آنچه را که در مورد آنچه می گویند فکر می کنم ارائه می کنم. اما چهارشنبه شب به‌عنوان ناظم، نقش کمی متفاوت دارم، و تمام تلاشم را می‌کنم تا اطمینان حاصل کنم که هر یک از آنها فرصت مناسبی برای توضیح خود به زبان خودشان دارند – و سعی می‌کنم اطمینان حاصل کنیم که همه چیز را منسجم نگه می‌داریم و به موقع اجرا می‌کنیم.

من به ویژه از فرصتی برای بازی در این نقش در این محیط، که در آن کسانی که در بین تماشاگران شرکت می‌کنند یا برنامه پخش را تنظیم می‌کنند، این فرصت را خواهند داشت که مستقیماً از بسیاری از کسانی که امیدوار به حمایت هستند بشنوند، سپاسگزارم. امید من این است که بسیاری از ما از این نامزدها چیزی بشنویم که قبلاً نشنیده بودیم، شاید چیزی که ما را به انتخاب های خودمان در مورد اینکه چه کسی باید رهبری شهر را برای رسیدگی به مشکلات فوری آن هدایت کند، نزدیک تر کند.

من فکر نمی‌کنم که حل این مشکلات آسان باشد، و فکر نمی‌کنم انتخاب اینکه چه کسی برای رویارویی با آن‌ها مجهزتر است آسان باشد. این یک تصمیم بزرگ است و ما کم کم وقت خود را برای گرفتن آن کم می کنیم.

مطالب جالب  ساده ترین روش تهیه صابون زردچوبه در منزل (متد گرم و سرد) - هنر فردی

امیدوارم چهارشنبه شب به ما بپیوندید تا اطلاعات بیشتری را برای راهنمایی انتخاب خود جمع آوری کنید.