ساکنان می توانند به نیازمندان مژده راحتی و شادی دهند

با توجه به شیوع همه گیر COVID-19 ، سال 2020 برای بسیاری سال چالش برانگیزی است ، داوطلبان برایتون در تلاشند تا اطمینان حاصل کنند که همه ساکنان در این تعطیلات کمی لذت می برند.

از تهیه موانع خوراکی برای خانواده ها ، هدایای کودکان در زیر درخت و “گونی های سانتا” سالمندان ، تلاش های مختلف در سطح محلی آغاز می شود. امسال ، در حالی که برخی از خانواده ها به دلیل اخراج و تعطیلات شغلی مرتبط با بیماری همه گیر ، برای تأمین هزینه های زندگی خود تلاش می کنند ، سازمان دهندگان اقدامات خیریه محلی موافقت می کنند که این نیاز بسیار زیاد است.

برایتون شهرت جامعه ای با روحیه دلسوز بودن را دارد. در اینجا چند اقدام محلی وجود دارد که اعضای جامعه می توانند حمایت کنند:

برنامه Adopt-An-Angel

برنامه Adopt-An-Angel برای بیست و هشتمین سال در شعبه برایتون از لژیون سلطنتی کانادا بازگشته است. با ابتکار رز مسی و پشتیبانی اعضای کمیته Adopt-An-Angel ، این طرح برای تهیه هدایای کریسمس برای کودکان نیازمند در برایتون طراحی شده است.

در پایان ماه نوامبر ، هر کسی که بخواهد هدیه ای برای کودک بخرد می تواند در لژیون در خیابان پارک متوقف شود ، یک فرشته از درخت کریسمس انتخاب کند و سپس یک هدیه متناسب با سن و جنس کودک توصیف شده در پشت بخرد از زینت فرشته.

لژیون چهارشنبه ، پنجشنبه و جمعه عصر و شنبه بعدازظهر باز است. همچنین یک درخت فرشته دوم نیز وجود دارد که در کلیسای پنطیکاستی اوانگل در خیابان باتلر واقع شده است.

مطالب جالب  ۱- وارد سایت ساخت اپل ایدی شوید

مسی گفت: “انتظار می رود که این نیاز در سال 2020 همچنان بالا بماند ، بنابراین کمک های جامعه واقعاً قدردانی می شود.”

“با کمک جامعه ، ما می توانیم لبخند بر لب کودکان امروز صبح کریسمس بگذاریم. کسانی که شخصاً قادر به خرید نیستند ممکن است به راحتی در لژیون کمک مالی کنند و کمیته امور خرید را بر عهده خواهد گرفت. سال گذشته ، بیش از 130 کودک ، از نوزادان تا نوجوانان ، به لطف سخاوت ساکنان برایتون هدیه دریافت کردند. ”

وی گفت که این برنامه خوشبختانه از حمایت فروشگاه معاملات و چندین مشاغل و مغازه های دیگر در برایتون برخوردار است. مشتریان Bargain Shop تشویق می شوند که هدیه ای را اضافه کنند تا به جعبه اسباب بازی واقع در جلوی فروشگاه اضافه کنند. در 5 دسامبر ، فروشگاه تبلیغ ویژه ای برای “پر کردن سورتمه” با هدایا برگزار می کند. تمام هدایای درخت فرشته باید تا 10 دسامبر در Legion کنار گذاشته شود.

در فصل تعطیلات ، بسیاری از سازمان های محلی گرد هم می آیند و تلاش می کنند کریسمس به یادماندنی را به خانواده ها هدیه دهند. لژیون با کمیته برنامه Brighton Christmas Hamper همکاری می کند.

برنامه مانع کریسمس برایتون

برنامه مانع کریسمس برایتون سال گذشته در مجموع به 131 خانواده در شهرداری برایتون کمک کرد. پول اهدایی به برنامه Hamper Christmas برایتون برای خرید فاسدشدنی ها از جمله میوه و سبزیجات تازه و بوقلمون ، مرغ یا ژامبون برای هر خانواده گیرنده هزینه می شود. اقلام خوب کنسرو شده و خشک توسط باشگاه شیرهای برایتون تهیه می شود.

مطالب جالب  دونالد ترامپ ممکن است در حال ترک باشد ، اما شعله های آتش او بیش از پیش روشن می شود

انبار لباس برایتون برای لباس هایی که وارد سبد می شود گواهی هدیه ارائه می دهد.

کمیته برنامه Hamper Program دارای نمایندگانی از کلیساهای منطقه و کلوپ های خدماتی است ، از طریق کلیسای Evangel Pentecostal فعالیت می کند و توسط داوطلبان اداره می شود. داوطلبان هر ساله در هر خانواده سه سبد نیم بشکه ای پر می کنند. اسباب بازی ها و هدایای Adopt-an-Angel قبل از توزیع به سبد اضافه می شود.

یک داوطلب برنامه Brighton Christmas Hamper گفت: “ما بسیار تلاش می کنیم کسی را که نیاز به کمک دارد از دست ندهیم.”

کسانی که به مانعی نیاز دارند می توانند از طریق کلیسای پنطیکاستی اوانگل اقدام کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر و / یا رزرو قرار ملاقات با شماره 613-475-2444 تماس بگیرید.

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

برای تهیه پول نقد یا چک کمک مالی ، با شماره 613-475-2444 با کلیسا تماس بگیرید.

جوراب ساق بلند برای سالمندان

هدر هاگ ساکن برایتون ، جوراب ساق بلند را برای سالمندان در سال 2019 آغاز کرد. پس از تماسی با فیس بوک ، بسیاری از زنان محلی پاسخ دادند و گروه جوراب ساق بلند برای سالمندان متولد شد. داوطلبان پوسترهایی را در جامعه توزیع می کردند ، و نیاز به وسایل برای پر کردن جوراب ها را تشریح می کردند و ساکنان برای مقابله با چالش پیش می رفتند.

لین گلادمن ، یکی از داوطلبان جوراب ساق بلند برای سالمندان ، گفت: “سال گذشته بسیار موفقیت آمیز بود و ما امیدواریم که امسال نیز بتوانیم سالمندان کریسمس فوق العاده ای داشته باشیم.”

مطالب جالب  ساخت استخر - شرکت پارسیان استخر

ساکنان برایتون می توانند با خرید اقلام خاصی از جمله کتاب فعالیت ، وسایل بهداشتی ، جوراب گرم ، پتو ، لوازم التحریر و وسایل خانگی از جوراب ساق بلند برای سالمندان حمایت کنند.

پوسترهایی که در سراسر برایتون و در صفحه فیس بوک این گروه پخش می شد ، تمام موارد مورد نیاز را مشخص می کند. پس از خرید یک مورد یا اقلام ، از ساکنان خواسته می شود که آنها را در کیسه هایی که در یکی از مکانهای خرید خریداری شده اند ، رها کنند – درست مانند مادربزرگ در خیابان پرنس ادوارد ، Rocia Naturals در Loyalist Drive ، 15 Castle Ridge یا 4 وندی لین.

جوراب ساق بلند برای داوطلبان سالخوردگان سپس “گونی های سانتا” را برای سالمندان جمع می کند.

گلادمن گفت: “COVID-19 خانواده و دیدارهای سالمندان را از بین برده است.” “بنابراین ، اگر بتوانیم برای آنها شادی و خاطراتی از کریسمس به ارمغان آوریم ، این فقط لبخندهایی را بر چهره و قلب آنها ایجاد می کند. برای ما مهم است که بتوانیم جواب بدهیم. ”

جوراب ساق بلند برای بزرگسالان قصد دارد در این فصل 250 کیسه بابانوئل را پر کند.

آخرین مهلت برای رها کردن کالاهای سالخوردگان 6 دسامبر است. برای اطلاعات بیشتر ، با Gladman با شماره 613-970-1358 تماس بگیرید یا پیامک کنید