دوست دختر سابق فریبکاری در دادگاه کلاهبرداری پلیس تورنتو را بازگو می کند

دوست دختر سابق یک افسر پلیس تورنتو روز پنجشنبه اقدامات مفصلی را که به گفته او برای سرپوش گذاشتن بر رابطه خود با یک کارمند دولتی انجام داده است، برای هیئت منصفه به اشتراک گذاشت.

در آن زمان، به گفته دادستان، رابرت کوناشویچ منتظر دریافت 800000 دلار از دارایی هاینز سامرفلد بود که امور مالی آن توسط آدلن بالگوبین، معشوقه کوناشویچ که نماینده خدمات مشتری در دفتر نگهبان و معتمد عمومی (OPGT) بود مدیریت می شد. ).

سامرفلد، سالمندی که از آلزایمر رنج می‌برد، در 17 ژوئن 2017 در یک خانه مراقبت‌های طولانی درگذشت. تاج و تخت ادعا می‌کند که او کوناشویچ را نمی‌شناخت و تا زمانی که کوناشوویچ وصیت نامه‌ای را که گفته می‌شود در سال 2006 به خدمت گرفته شده بود، ارائه نکرد. ادعا کرد که به عنوان بخشی از وظایف OPGT، بالگوبین مأمور رسیدگی به امور مالی سامرفلد شد.

این زوج هر دو در مورد کلاهبرداری خود را بی گناه دانسته اند، در حالی که بالگوبین نیز در مورد نقض اعتماد خود را بی گناه دانسته است.

روز پنج‌شنبه، کندیس دیکسون، که با کوناشویچ زندگی می‌کرد و مالک یک کاندو بود، روابط دشوار آنها را بین سال 2011 و زمانی که سرانجام در سال 2018 منفجر شد، توصیف کرد – پس از آن، به ادعای تاج، او وصیت‌نامه ساختگی را ارائه کرد.

این مرد 39 ساله بومی اوکویل به یاد می آورد که در سال 2017 شنیده بود که کوناشویچ با زنی که پس از دیدن کارت ویزیت OPGT خود فهمیده بود با بالگوبین رابطه مخفیانه داشته است.

مطالب جالب  مظنون پس از چاقو کشی مرگبار در ساختمان غربی آزاد شد

دیکسون قورباغه دوست پسر پاسبان خود را برای مقابله با بالگوبین به دفاتر خیابان خلیج OPGT برد، اما امنیتی از آنها خواست که آنجا را ترک کنند.

همه چیز از آنجا شروع شد، دیکسون به بالگوبین در مورد رابطه ادعایی ایمیل زد و بالگوبین با انکار هرگونه دخالت با کوناشویچ پاسخ داد. پس از اینکه به دیکسون عکس زنی به ظاهر بالگوبین نشان داده شد، دیکسون گفت که او آن زن را به‌عنوان همنوع او رد می‌کند، اما اضافه کرد: «من اولین کسی نیستم که احمق گرفته می‌شود.»

کوناشویچ، در این میان، با مقصر دانستن زن «دیوانه» در OPGT، «سعی می‌کرد مرا متقاعد کند که به ته» اتهامات جعلی مربوط به یک رابطه نزدیک می‌شود.

او به دیکسون گفت که قصد دارد به مدیریت OPGT – در لباس فرم – نزدیک شود تا از کارمندشان شکایت کند. دیکسون در حالی که لباس شلواری به تن داشت، شهادت داد: «او می‌خواست ثابت کند که به من خیانت نمی‌کند».

نمی‌دانستم چه چیزی را باور کنم، اما فکر می‌کردم خیلی عجیب است.»

دیکسون توضیح داد که کوناشویچ پس از آن وکیلی را استخدام کرد تا نامه های توقف و توقف را به بالگوبین و دیگران بفرستد که به دروغ گفته اند آنها در یک رابطه هستند، اگرچه در واقع اینطور بود.

سام واکر، دادستان، پیام صوتی را برای هیئت منصفه پخش کرد و گفت که بالگوبین پس از دیدن آنها در دفتر OPGT به دیکسون رفت.

زن در حالی که هیستریک به نظر می رسد می گوید: «بسیار متاسفم اگر برای شما مشکلی ایجاد کردم، اما سعی کردم شما را از هم جدا کنم، به این فکر که راب می خواهد با من قرار بگذارد و من را ببرد. او به دیکسون گفت که حتی به مردم پول می دهد تا آنها را دنبال کنند.

مطالب جالب  معرفی ۵ وبسایت که به آموزش رایگان برنامه نویسی میپردازند

دادگاه روز پنجشنبه قبل از مطرح شدن موضوع وصیت نامه سامرفلد به پایان رسید. اما اوایل همان روز، پیتر استلتر برادر ناتنی سامرفلد و همسایه ای در میسیساگا در مورد زندگی ظاهراً انفرادی او شهادت دادند.

آنها به دادگاه گفتند از اینکه سامرفلد، متولد 1939، دوستی بسیار کوچکتر به نام رابرت کوناشویچ دارد، بی اطلاع بودند – اگرچه استلتر از سال 2004 برادرش را ندیده بود و همسایه اذعان کرد که او از زندگی شخصی او اطلاعی نداشت.

دادگاه روز جمعه با دیکسون ادامه می یابد.

به مکالمه بپیوندید

گفتگوها نظرات خوانندگان ما است و مشمول این است کد رفتار. ستاره این نظرات را تایید نمی کند.