در خانه بمانید یا با “قفل سخت” روبرو شوید: توری و دی ویلا هشدار جدی به تورنتو می دهند

چارچوب های کدگذاری شده را فراموش کنید و حتی الامکان در خانه بمانید ، بدون بازدید کننده خارجی و معاشرت با پارک – حتی با ماسک و فاصله گرفتن.

این پیام صریح توسط جان توری ، شهردار تورنتو و دکتر آیلین دی ویلا ، رئیس بهداشت عمومی ، به جای هشدارهای پیچیده COVID-19 با ساده ترین راه تورنتونی ها برای فرار از عفونت های خارج از کنترل و قفل شدن کامل جایگزین شد.

در صورت امکان از خانه کار و تحصیل کنید ، با کسی که در خانه شما نیست ، حتی با احتیاط خارج از منزل معاشرت نکنید. آنها روز پنجشنبه گفتند که فقط برای خرید کالاهای ضروری تلاش کنید و به خانه خود برگردید و هرچه سریعتر و سریعتر به آنها برگردید.

دی ویلا آن را آب پز کرد: «برای خرید مواد غذایی می روید؟ آره. خانواده را همراهی می کنید؟ نه. ناهار خوری در فضای باز؟ آره. با دوستان به جای اعضای خانواده ای که با آنها زندگی می کنید؟ نه ، برای پیاده روی یا دویدن می روید؟ آره. با کسی که با او زندگی می کنید؟ آره. با شریک دویدن معمول خود؟ نه ، “او گفت.

“وقت خود را در محیط های اجتماعی نگذرانید … عفونت ها در تورنتو بسیار زیاد است و ما باید آنها را برطرف کنیم.”

توری به سردرگمی عمومی در مورد چارچوب برنامه رنگ آمیزی دولت انتاریو برای اقدامات ضد ویروس اشاره کرد و از روز شنبه به لایه لایه ای از قوانین و توصیه های فقط تورنتو پرداخت.

توری گفت: “شماره یک کاری که تورنتونی ها می توانند انجام دهند ، بدون نگرانی در مورد رنگها و مراحل و آزمایشات سریع در مقابل آزمایشات دیگر ، خانه ماندن ، کار از خانه ، مطالعه از خانه است” ، و افزود که سرعت عفونت های جدید را به سرعت کاهش می دهد .

مطالب جالب  دیوید کرومبی به دلیل اقدام دولت فورد برای اعمال تغییرات برای محدود کردن اختیارات مقامات حفاظت ، از سمت ریاست شورای Greenbelt استعفا داد

تورنتو روز پنجشنبه 500 مورد آلودگی جدید به COVID-19 را گزارش کرد ، در انتاریو با ثبت رکورد 1575 مورد جدید گزارش شد.

دی ویلا گفت ، تورنتو طی پنج روز گذشته 2432 مورد جدید را گزارش کرده است ، افزود که این “فقط نوک کوه یخ” با بسیاری از عفونت های دیگر است که هنوز کشف نشده است.

این شهر 164 مورد بستری در بیمارستان COVID-19 را گزارش داد ، از جمله 36 نفر در مراقبت های ویژه.

تووری و دی ویلا گفتند ، تورنتو بدون اقدام فوری برای کاهش سرعت انتشار ویروس ، بیش از حد سیستم مراقبت های بهداشتی – مشکلی که منطقه Peel با آن روبرو است- و بازگشت به “قفل سخت” با بسته شدن گسترده ویروس ها را تهدید می کند.

سفارشات جدید از تورنتو ، جایگزین محدودیت های انتاریو در مناطق گرم COVID-19 ، بازدید از رستوران و بار در داخل را برای 28 روز دیگر ممنوع می کند. سالن های ورزشی می توانند بازگشایی شوند اما کلاس های گروهی ندارند.

دی ویلا از ساکنان می خواهد – اما دستور نمی دهد – اجتماعات اجتماعی را محدود کنند. از افرادی که تنها زندگی می کنند خواسته می شود ارتباط نزدیک با یک یا دو فرد حامی را محدود کنند.

از م institutionsسسات مذهبی خواسته شده است – اما به آنها دستور داده نشده است – خدمات داخلی را حداکثر به 50 نفر محدود کنند. قوانین استانی قابل اجرا اجتماعات مذهبی را به 30 درصد ظرفیت عادی محدود می کند اما هیچ محدودیتی برای کل افراد ندارد.

مطالب جالب  خرید دوچرخه ثابت و الپتیکال در اصفهان

مراسم های ایمانی از جمله عروسی ها باعث شیوع آن شده است. حداقل 17 عفونت به دو عروسی و اجتماعات مربوط به اواخر ماه اکتبر در منطقه یورک مرتبط است – یکی با 140 مهمان ، دیگری با 130 نفر. پنج بازدید کننده تورنتونی از جمله افراد آلوده هستند.

د ویلا در پاسخ به این س whyال که چرا او دستور محدودیت در بارها و رستوران ها ، اما در عروسی ها و اجتماعات مذهبی را صادر نکرد ، گفت که مقامات بهداشت عمومی “کمترین محدودیت” را برای گرفتن نتیجه مطلوب ترجیح می دهند.

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

وی افزود: “اما اگر مجبور به تغییر باشیم ، این همیشه گزینه ای است كه در دسترس است.”

توری گفت که با اوج گرفتن جشنواره های Diwali ، Hanukkah و کریسمس ، او با رهبران ایمان تماس گرفته و از آنها خواسته است تا جشن ها را بصورت آنلاین برگزار کنند و از بسیاری از آنها اطمینان می یابد که از خدمات حضوری جلوگیری خواهند کرد.

دیوید رایدر
دیوید رایدر رئیس دفتر تالار شهر ستاره و گزارشگری است که در زمینه سیاست های شهرداری و شهرداری فعالیت می کند. او را در توییتر دنبال کنید: dmrider

به گفتگو بپیوندید

س:

نظر شما در مورد نظرات Tory و de Villa چیست؟

گفتگوها نظر خوانندگان ما است و مشمول موارد زیر است آیین نامه رفتار ستاره این نظرات را تأیید نمی کند.
مطالب جالب  طوفان ویران شده در شمال شرقی فیلیپین که طوفان جدید آن را لرزاند