داخل کمپین انتخابات شهرداری تورنتو

هفته مناظره بود. پس، پس، این همه بحث. و خوشبختانه موارد بیشتری در راه است، از جمله یکی در 31 مه به میزبانی تورنتو استار و مدیریت آن توسط ستون نویس شهری ادوارد کینان، که اخیراً در سه مناظره در یک روز شرکت کرد.

تنها یک ماه مانده به روز انتخابات، آماده سازی شهر در حال حاضر در مراحل بالایی قرار دارد – از جمله انتشار یک برگه رای نمونه برای مطالعه تا تحت فشار 102 نام قرار نگیرد. تابلوهای انتخاباتی نیز به زودی بالا می‌آیند و اگر در مورد اینکه چرا نامزدها رنگ‌های خود را انتخاب کرده‌اند سؤالی دارید، ما پاسخ‌ها را داریم.

در مورد سؤالات، می توانید از دفتر شهرداری (دیوید رایدر، بن اسپور و علیشاه هاشم) در مورد همه موارد انتخابات این سه شنبه ساعت 13 بپرسید.

در اینجا موارد دیگری وجود دارد که ممکن است در این هفته در مسیر کمپین از دست داده باشید:

اتحادیه ها از Bailão، Chow حمایت می کنند

آنا بایلائو، مشاور سابق و رئیس مسکن – که بارها در طول مناظره‌ها به این موضوع اشاره کرده است که او دختر مغرور یک کارگر ساختمانی است – تأییدیه‌های اولیه اتحادیه تجاری و بخش عمومی از جمله LiUNA Local 183، اتحادیه بزرگ ساختمانی را دریافت کرد. CUPE Local 416 که بیش از 8000 کارگر در فضای باز شهر تورنتو را نمایندگی می کند. و CUPE Local 79 که نماینده 25000 کارگر شهر تورنتو از خدمات بهداشت عمومی تا خدمات دادگاه است.

در حالی که برخی تعجب کردند که آیا این خبر بدی برای اولیویا چاو بود و برخی از اعضای اتحادیه سرزنش شده بودند، تکیه گاه اصلی NDP تائیدات عمده اتحادیه را از خود دریافت کرده است، از جمله اتحادیه کارکنان خدمات عمومی انتاریو، معلمان ابتدایی تورنتو، ATU کانادا، USW District 6 و – به ویژه – CUPE Ontario، اتحادیه والدین کارگران محلی محلی.

مطالب جالب  دادستان های نپال 30 نفر از جمله سیاستمداران برجسته را به فروش اوراق جعلی پناهجویان متهم کردند.

روز جمعه، چاو برکت اتحادیه کارگران حمل و نقل اصلی، ATU Local 113 را دریافت کرد. “اولیویا تنها نامزدی است که از کارگران حمل و نقل عمومی دفاع می کند و ما مفتخریم که او را تایید می کنیم.” اتحادیه گفت.

در همین حال، مارک ساندرز، رئیس پلیس سابق، این کار را انجام داده است برنده پشتیبانی CUPE 5089 شد، اتحادیه ای که نماینده پلیس های ویژه TTC و بازرسان کرایه، و گاردهای خدمات حفاظتی است. در اطلاعیه اتحادیه به وعده های وی مبنی بر استخدام پلیس های ویژه بیشتر، انتقال خدمات پلیس ویژه به پلیس تورنتو و اجرای دوربین های بدنه اشاره شده است.

رئیس پلیس سابق مارک ساندرز حمایت CUPE 5089 را به دست آورده است، اتحادیه ای که نماینده پلیس های ویژه TTC و بازرسان کرایه، و محافظان خدمات حفاظتی است.

نه کاملاً تأیید

جرج اسمیترمن، سیاستمدار سابق و مدیر عامل فعلی شورای شاهدانه کانادا به توییتر برد این هفته گذشته برای تحسین ساندرز برای او طرح سلامت روان و اعتیاد که او آن را ترویج “حمایت، مداخله در بحران توسط متخصصان بهداشت و انحراف از پلیس و اورژانس پرهزینه” می‌داند. اسمیترمن در مصاحبه ای گفت که با ساندرز درباره این موضوع صحبت کرده است و معتقد است که این طرح با افزایش ساعات خدمات با افزایش دسترسی به درمان و توانبخشی، اقدامات کاهش آسیب نجات دهنده زندگی را ترکیب می کند.

این شامل درخواست از استان برای چشم پوشی از شهریه برای سه سال آینده برای تورنتونی هایی است که به دنبال آموزش به عنوان کارگران بهداشت روان، اعتیاد یا مسکن حمایتی هستند، استخدام تا 100 نفر از این فارغ التحصیلان، و استخدام پرستاران بهداشت عمومی بیشتر.

اسمیترمن، وزیر بهداشت سابق استانی که علناً تجربیات خود را از اعتیاد به مواد مخدر به اشتراک گذاشته است، گفت: «اگر تمام این سال‌ها را در پلیس خط مقدم بگذرانید، درک کاملی از اعتیاد به مواد مخدر و سلامت روان دارید. “این سیاستی است که من واقعاً علاقه مندم که ببینم مردم درگیر آن هستند و نه گاو نر.”

مطالب جالب  دنیای خودرو، دنیایی بی انتهاست

برخی دیگر نگران این هستند که تمرکز ساندرز بر درمان و اظهارنظرهای نادرست در مورد علل مصرف بیش از حد به معنای کاهش دسترسی به سایت‌های مصرف ایمن، برنامه‌های تامین مواد افیونی ایمن و سایر اقدامات موقتی باشد که برای نجات جان انسان‌ها در طول بحران عرضه داروی سمی که هزاران نفر را به کام مرگ کشانده است. ساندرز همچنین تنها کاندیدایی است که با برنامه بهداشت عمومی تورنتو تحت حمایت پلیس به بهداشت کانادا برای غیرقانونی‌شدن مقادیر کمی از داروها و تلقی کردن مصرف مواد مخدر به‌عنوان یک موضوع مراقبت‌های بهداشتی و نه یک جرم مخالفت می‌کند.

اون یه نقشه داره

Mitzie Hunter، MPP سابق لیبرال، طرحی برای “رفع شش نفر” دارد و قرار است آن را به شما نشان دهد – روی کاغذ. هانتر با ترفند خود در نگهداشتن نسخه های بسته بندی شده زیبای طرح مسکن خود و طرح بودجه بهای تمام شده تازه منتشر شده خود در طول مناظره ها خنده ای آرام گرفته است. امتیاز کامل برای ارائه، اما منتظر تجزیه و تحلیل پلتفرم در روزهای آینده باشید.

جزیره (فرودگاه) در آفتاب

این کمپین قبلاً ریمیکس‌هایی از برترین موفقیت‌های انتخاباتی تورنتو «Bike Lanes» و «Subways» را به نمایش گذاشته است و تک‌آهنگ موفق بعدی جمعه منتشر شد: «فرودگاه جزیره».

او گفت که بیلاو روز جمعه اعلام کرد که برخلاف اولیویا چاو، کاندیدای پیشتاز «ضد کسب و کار»، «فرودگاه جزیره تورنتو را حفظ کرده و از رشد و توسعه آن حمایت خواهد کرد». او اشاره کرد که چاو توسط کاندیدای سابق شهردار، گیل پنالوسا تأیید شده است، که به طرز عجیبی از طرح خود برای تبدیل فرودگاه به پارک در مبارزات انتخاباتی 2022 عقب نشینی کرد.

مطالب جالب  هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی متن تخصصی

اینطور نیست، اردوگاه چاو پاسخ داد.

سخنگوی او در بیانیه ای گفت: “بایلا متأسفانه در تلاش است تا با آینده فرودگاه جزیره بازی سیاسی کند.” اولیویا متعهد به یک فرآیند شفاف و دموکراتیک است که به جامعه محلی، شورای محلی و منافع شهر ما احترام می گذارد. اولیویا در مخالفت خود با افزودن جت‌ها به اسکله ما صریح بوده است و می‌داند که فرودگاه به شکلی که در حال حاضر پیکربندی شده است به بسیاری از مردم شهر ما خدمات می‌دهد و به رشد اقتصادی ما کمک می‌کند.»

Bailão جت ها را رد نکرد – که تا حدی به دلیل سر و صدا برای ساکنان ساحلی به دلیل اختلاف شدید است – اما گفت: “این یک فرصت ایده آل برای استفاده از تمیزترین، سبزترین و بی صداترین فناوری در هوانوردی است.”

او گفت: “هنگام ایجاد هرگونه تغییر در فرودگاه جزیره، باید با مشورت دقیق با جامعه محلی انجام شود تا اطمینان حاصل شود که محیط زیست محافظت می شود و ساکنان احساس می کنند شنیده می شوند.”

هر گونه تغییر مستلزم مذاکره مجدد برای یک “توافق سه جانبه” بین شورای شهر، دولت فدرال و اداره بندر تورنتو است.

علیشاه هاشم گزارشگر مقیم تورنتو است که امور شهرداری و شهرداری را برای ستاره پوشش می دهد. از طریق ایمیل با او تماس بگیرید: [email protected] یا او را در توییتر دنبال کنید: @alysanmati

به گفتگو بپیوندید

گفتگوها نظرات خوانندگان ما است و مشمول این است کد رفتار. ستاره این نظرات را تایید نمی کند.