خرید کادو گردنبند

خرید گردنبند به عنوان هدیه و کادو

شمار زیادی از انسان ها در زمان های گوناگون به یک دیگر گردنبند را هدیه و کادو می دهند . فارق از جنسیت و سنی که دوستان ، فامیل و بستگان شما دارند ، خریدن یک هدیه زیبا و دوست داشتنی می تواند آن ها را شادمان سازد . انتخاب های گوناگونی در این زمینه وجود دارد . که هزینه و قیمت آن می تواند شما را به خریدن تشویق و یا منصرف سازد . اما در کل یک قانون کلی وجود دارد و آن این است که کالایی که فروشنده به شما می دهد باید ارزشمند و با تخفیف باشد . برای مثال لکسی گیفت فروشگاهی است که انواع زیادی از گردن بند های نقره و استیل را به قیمتی ارزان و مناسب به شما هدیه می کند . ولی باید توجه داشت که برای مشاهده اجناس کادویی آن باید به اینجا مراجعه کنید.

قیمت گردنبند ها و مدل های آن

پس حالا تصمیم خود را برای خرید گردنبند کادویی گرفتید . نوبت آن است که کمی در مورد قیمت ها و هزینه های آن نیز با شما صحبت کنیم . اصولا قیمت این نوع اجناس زینتی بستگی به این دارد که از چه ساخته شده اند . مسلما اگر گردن بند طلا بخرید هزینه آن تا 10 برابر گرانتر خواهد شد . ولی مواردی همچون گردنبند استیل قیمتی حدود 20 هزار تومان تا 100 تومان دارد . همچنین برای زیبایی و زینت گردن شما لازم است که Necklaces مورد نظر شما اندازه باشد . اگر طول آن زیاد باشد آویزان خواهد شد . و اگر کوتاه باشد احتمالا مورد خوشایند شخص خریدار نخواهد بود .

مطالب جالب  دریافت شماره شبا بانک تجارت

 خرید کادو گردنبند

گردنبند اسپورت

خرید گردنبند کادو باید اسپورت باشد . اسپورت به مدل هایی می گویند که قیمت گرانتری دارند . اما شیک تر و زیبا تر است . به عنوان مثال برند گوچی محصولاتی دارد که مناسب جوان تر هاست . و دارای زرق و برق بیشتری می باشد . دختر ها و خانم ها مشتریان این برند را تشکیل می دهند . آن ها با پرداخت 500 هزارتومان مدل های اسپورت و ورزشی را خریداری می کنند و به گردن خود آویزان می کنند .

گردنبند اسم

یکی دیگر از گردنبند هایی که خرید آن بسیار رواج دارد ، Necklaces های اسم است . طرحان و سازندگان این نوع محصول ، نام و اسم مشتری را می پرسند ، سپس با طلا و یا استیل و حتی برنز ، طراحی های زیبایی انجام می دهند . و در آخر با با تخفیف ، سفارش مشتری را برایشان ارسال می کنند .

گردنبند طلا

طلا یک فلز بسیار گرانبها و زیباست . از سالیان دور انسان ها برای معشوقه و یا دوست صمیمی خود گردن بند های طلا را را به فروش می رساندند و یا هدیه می دادند .اما با گذشت زمان قیمت این فلز افزایش یافت و ما نیز شاهد اجناسی در بازار شدیم که جنس آن ها از نقره بود . پس اگر شما نیز به دنبال خرید گردنبند دخترانه ارزان هستید به دنبال این مدل نروید . چرا که هم گران است و هم بسیار ظریف .

خرید دستبند به جای گردن بند را امتحان کنید !

شاید بسیاری از مشتریانی که می خواهند هدیه بخرند بگویند که دیگر چه محصولی می توانیم بخریم ! پاسخ واضح است . جایگزین جالب و خوبی که می توانید پیدا کنید دست بند ها هستند . دستبند ها علاوه بر اینکه به عنوان زینت و زیبایی به کار می روند ، با آویختن آن ها به مچ دست می تواند دوست شما را شگفت زده کند . همچنین اگر یک بار خریدن آن را امتحان کرده باشید ، می فهمید که تنوع آن ها نیز بسیار بیشتر است . 

مطالب جالب  تفاوت لوله گالوانیزه سرد و گرم - پترو صنعت آنارام