خرید بسته اینترنت شبانه ایرانسل

اپراتور ایرانسل به حدی طرح ها و بسته های مختلفی ارائه می دهد که مشترکین ایرانسل در چند راهی قرار می گیرند تا بسته یا طرحی را انتخاب کنند که کاربرد و مزایای بیشتری برای آن ها داشته باشد. یکی از طرح ها بسته اینترنت شبانه ایرانسل است که طرفداران خاص خود را دارد. کاربران می توانند خرید بسته اینترنت شبانه ایرانسل را با قیمت پایین تری انجام دهند و از اعتبار و سرعت بیشتری نسبت به سایر طرح ها بهرمند شوند.

به دلیل اینکه شبکه اینترنت در شب از ترافیک کمتری برخودار است برخی افراد بسته اینترنت شبانه را ترجیح می دهند و دلیل این امر محدود بودن بسته اینترنت شبانه به استفاده دریک بازه زمانی ازشب با سرعت بالا می باشد. بنابراین خرید بسته اینترنت شبانه ایرانسل بسیار مورد استقبال قرار می گیرد.

در ادامه به شرح مفصل نحوه خرید بسته اینترنت ایرانسل می پردازیم.

چرا اینترنت شبانه ایرانسل

اینترنت شبانه ایرانسل

یکی از اپراتورهای پرطرفدار ایرانسل است که مشترکین زیادی دارد. ایرانسل برای جلب رضایت کاربرانش خدمات و هدایای بسیاری ارائه می دهد که بسته های اینترنت این اپراتور از مهم ترین خدمات ایرانسل است. خدمات مختلفی را دراختیارکاربران خود قرارمی دهد که خدمات اینترنتی یکی از اصلی ترین آنهاست. اگر از طرح های اینترنت ایرانسل استفاده کنید می توانید در زمان و مکانی از طریق سیم کارت خود به دنیای مجازی وصل شوید.

از آنجایی که در عصر حال استقبال از اینترنت همراه بسیار زیاد شده است، اپراتور ایرانسل نیز بیکارننشسته و بسته ها و پیشنهادهای مختلفی ارائه کرده که هر کدام از این طرح ها دارای خصوصیات خاص خود هستند.

در بین بسته های مختلف اینترنت ایرانسل، بسته های اینترنت شبانه ایرانسل محبوبیت خاص خود را دارند.

این بسته ها به استفاده در یک بازه زمانی از شب محدود هستند اما نسبت به طرح های معمولی روزانه ترافیک کمتر و سرعت بیشتری دارند.

اما مسئله ای که باید به آن توجه کنید این است که قبل از خرید بسته اینترنت شبانه ایرانسل بازه زمانی امکان استفاده آن را نیز بررسی کنید چراکه بسیار مهم است. در سایت تهران شارژ شما می توانید تمامی بسته ها و بسته های شبانه اینترنت با بازه زمانی آن ها را مشاهده و با توجه به قیمت آن ها و نیاز خود به راحتی اقدام به خرید نمایید. در ادامه نیز به معرفی انواع بسته های شبانه می پردازیم.

انواع بازه زمانی استفاده از بسته های اینترنت شبانه ایرانسل 

همانطور که شرح دادیم ایرانسل همواره رفاه حال مشتریان خود را اولویت قرار داده و خدمات متنوع و مناسب با نیاز کاربران ارائه داده است. این تنوع در بسته های اینترنت شبانه ایرانسل نیز وجود دارد.

هریک از بسته های اینترنت شبانه با توجه به بازه زمانی فعال بسته، حجم بسته، داخلی با جهانی بودن قیمت های مختلفی دارند.

شما از طریق وب سایت تهران شارژ که تمامی بسته های اینترنت ایرانسل را ارائه می دهد، می توانید برای خرید بسته های اینترنت اقدام کنید. در ادامه انواع بسته های اینترنت شبانه ایرانسل را بررسی می کنیم.

بسته های اینترنت شبانه ایرانسل که در تهران شارژ می توانید بخرید در لیست زیر می توانید مشاهده کنید

  • بسته یک ماهه 5 گیگابایت (2 تا 7 صبح)
  • بسته یک ماهه 10 گیگابایت (2 تا 7 صبح)
  • بسته یک ماهه 30 گیگابایت (2 تا 7 صبح)
  • بسته یک ماهه 7 گیگابایت (6 صبح تا 12 ظهر)
  • بسته یک ماهه 10 گیگابایت (6 صبح تا 12 ظهر)

 خرید بسته اینترنت ایرانسل شبانه به صورت ساعتی

اگر این بسته اینترنت را خریداری کنید می توانید برای ساعتی مشخص به اینترنت وصل شوید. برای مثال با خرید بسته اینترنت شبانه 3 ساعتی، شما می توانید به طور نامحدود اینترنت در سه ساعت بین 2 تا 8 صبح داشته باشید.

بسته اینترنت شبانه ایرانسل 24 ساعته

بسته های اینترنت شبانه 24 ساعته ایرانسل نسبت به بسته های ساعتی متنوع تر هستند. شما می توانید این بسته ها را در اپلیکیشن آپ مشاهده و هر کدام که برای شما بهتر است را خریدار کنید. بعد از خرید بسته اینترنت شبانه ایرانسل از برنامه آپ می توانید به مدت 24 ساعت و در بازه زمانی ساعت 2 تا 7 صبح از آن استفاده کنید. هر کدام از این بسته ها با قیمت، ترافیک و سرعت متفاوتی ارائه می شوند که برای خرید آن ها کد دستوری مختصشان را نیز می توانید شماره گیری کنید.

از دیگر بسته های اینترنت شبانه ایرانسل می توان به بسته اینترنت شبانه هفتگی و بسته اینترنت شبانه ماهانه اشاره کرد.

شما با خرید بسته اینترنت هفتگی می توانید، هفت روز هفته بین ساعت 2 نصفه شب تا 7 صبح از طرح خود استفاده کنید و از 2 گیگ اینترنت ارائه شده در این بسته بهرمند شوید.

با خرید بسته ماهانه شبانه نیز به مدت سی روز از ساعت 2 بامداد تا 7 صبح اینترنت پر سرعت خواهید داشت.

راهنمای خرید بسته اینترنت شبانه ایرانسل

شاید تا اینجا که با مطلب خرید بسته اینترنت شبانه ایرانسل را مطالعه کردید، برایتان سوال پیش آمده باشد که چگونه می توانید بسته موردنیاز خود را انتخاب، خریداری و فعال کنید.

 خرید بسته اینترنت شبانه ایرانسل از ایرانسل من

ایرانسل من این امکان را برای کاربران خود مهیا نموده است تا در قسمت خرید و پرداخت، گزینه خرید بسته های اینترنت و مکالمه را انتخاب کنید و بسته موردنیاز را خریداری نمایید. همچنین کد های دستوری خرید بسته ها در سایت ایرانسل من می توانید مشاهده کنید تا به راحتی با شماره گیری کد، بسته موردنیاز خود را بخرید.

خرید آنلاین بسته اینترنت شبانه ایرانسل از سایت ایتور

روش دیگری که از آن برای خرید اینترنت شبانه ایرانسل پیشنهاد می شود، مراجعه به سایت ایتور است. در این سایت کلیه بسته های اینترنت ارائه شده توسط اپراتور ایرانسل را می توانید مشاهده و خریداری نمایید. به این صورت که بسته موردنظر خود را انتخاب می کنید و سپس شماره سیم کارت ایرانسل خود را وارد کرده و وارد صفحه پرداخت می شوید. بعد از پرداخت بسته برای شما فعال می شود.

جمع بندی

اگر به اطلاعات و راهنمایی بیشتری برای خرید بسته اینترنت شبانه ایرانسل نیاز داشتید می توانید از طریق سایت تهران شارژ اطلاعات بیشتری کسب کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>