خانه و زندگی شغلی با هم تار شده اند؟ “رفت و آمد جعلی” را امتحان کنید!

راه بازگشت در ماه مارس ، زمانی که هنوز در حال کار برای کار در خانه بودیم ، همکار من برایدون هولمیارد یک TikTok ساخت که در آن سفر صبحگاهی خود را دوباره ایجاد کرد، در خانه اش از عینک آفتابی و ژاکت استفاده کرده و به حیوانات پر از بچه هایش سلام و احوالپرسی می کند گویا کارمندان ستاره هستند.

او شوخی می کرد ، اما ، برای بسیاری ، لباس پوشیدن لباس ، سوار شدن به اتوبوس و خرید آن قهوه صبحگاهی به آماده سازی ذهن و بدن برای یک روز کامل در دفتر کمک می کند. برخی از کسانی که هنوز قادر به کار در خانه هستند ، جنبه ای از این روال را حفظ کرده اند.

پروفسور سیلوین شارلبوی ، که در دانشگاه دالاهوسی توزیع غذا و سیاست غذایی را مطالعه می کند ، یکی از قسمتهای محبوب رفت و آمد روزانه را در زمان های پیش از همه گیری بررسی کرد: نوشیدن یک قهوه صبحانه در تیم هورتونز.

“در ابتدای همه گیری ، ما انتظار داشتیم که تجارت صبح حداقل 30 درصد کاهش یابد ، اما هرگز اتفاق نیفتاد. شارلبوی با اشاره به تعداد فروش خود از Restaurant Brands International ، شرکت مادر تیم هورتونز ، گفت:

البته ، در همه اینها یک ستاره بزرگ وجود دارد ، به عنوان مثال ، تعداد مشتریانی که می خواهند صبحانه قهوه بنشانند در طی همه گیری ، از خانه کار نمی کنند و فروش کلی در ماه های گذشته در تیم هورتونز کاهش یافته است زیرا هزاران مسافر در خانه مانده اند.

هنوز هم ، به نظر می رسد بسیاری از ما یا برای پیاده روی صبح بیرون رفته ایم یا کسی را می شناسیم که قبل از روشن کردن رایانه برای گرفتن میان وعده یا نوشیدنی بیرون رفته است.

شارلبو این را رفت و آمد جعلی می نامد ، گرچه همیشه پوشیدن لباس کار و راه رفتن بی هویت با کیف خالی نیست. (پروازهای جعلی به هیچ کجا اکنون ظاهراً مسئله ای است.) منظور او از هر نوع استراحت بین بلند شدن از رختخواب و روشن کردن رایانه در دفتر خانه است ، چه برای پیاده روی ، چه برای ورزش و چه برای سفارش قهوه ذهنیت را از زندگی در خانه به زندگی شغلی تغییر دهید.

این امر در سرتاسر جهان در همه گیر همه چیز ادامه داشته است ، و کارشناسان اتفاق نظر دارند که جدا کردن زندگی از خانه و کار برای سلامت روان مفید است.

یک مدرس دانشگاه استرالیا قبل از شروع کار در خانه ، کراوات می بندد و در محله خود رانندگی می کند. یک زن در انگلیس گفت که قبل از رفتن به خانه برای کار خود صبح یک ساعت پیاده روی می کند. در آلمان ، جایی که تقریباً برای همه چیز یک کلمه وجود دارد ، مفهوم “Feierabend” ، زمانی که روز کار به پایان می رسد و زمان استراحت آغاز می شود ، مردم در طول بیماری همه گیر با مدیتیشن ، کشش یا دوچرخه سواری کار و زندگی در خانه را جدا می کنند.

شارلبوی می گوید: “ایجاد آن مانع بین زندگی شخصی و شغلی دشوار است ، بنابراین ، ترک فیزیکی خانه و رفتن به یک مرکز خدمات غذایی این مانع را تقویت می کند.” “این یک پدیده جذاب است. یک روال عادی برای روح انسان مهم است. “

بنابراین اگر در خانه کار می کنید ، از اواخر هوای پاییز لذت ببرید و اگر در نزدیکی یک کافه زندگی می کنید ، آن قهوه را تهیه کنید (و اگر می توانید خوب نوش جان کنید)!

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

کارون لیو

به گفتگو بپیوندید

س:

چند روش برای حفظ مرز بین کار و زندگی در خانه چیست؟ تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

گفتگوها نظر خوانندگان ما است و مشمول موارد زیر است آیین نامه رفتار ستاره این نظرات را تأیید نمی کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>