جزئیات بودجه برای استاندارد مراقبت طولانی مدت در مشکلات بودجه وجود ندارد: طرفداران

تورنتو – مدافعان مراقبت های بهداشتی روز جمعه دولت انتاریو را به دلیل عدم ارائه جزئیات بودجه در بودجه استان برای تعهد عمده برای بهبود مراقبت های طولانی مدت انتقاد کردند و گفتند که این وعده نیاز به سرمایه گذاری قابل توجهی دارد.

انجمن پرستاران ثبت شده در انتاریو و اتحادیه کارمندان عمومی کانادا گفتند که از کمبود جزئیات مالی در مورد تعهد ارائه ساکنان خانه های سالمندان به طور متوسط ​​چهار ساعت مراقبت مستقیم روزانه تا سال 2024 نگران هستند.

این گروه ها تأکید کردند که این استاندارد – چیزی که طرفداران سالهاست درخواست می کنند – به صدها میلیون دلار بودجه سالانه نیاز دارد.

دوریس گرینسپون ، مدیرعامل انجمن ثبت شده پرستاران گفت: “من حیرت زده ام.” اگر شما گوشت را روی استخوان نگذارید ، چرا قول چهار ساعت مراقبت را می دهید. آنجا چیزی وجود ندارد. “

نخست وزیر داگ فورد گفته است كه استان برای دستیابی به استاندارد نیاز به “دهها هزار” نفر دیگر از كارگران پشتیبانی شخصی ، ثبت نام پرستاران عملی و پرستاران ثبت شده دارد و با اعلام بودجه روز پنجشنبه خاطرنشان كرد: وعده.

گروهی از مدافعان و اتحادیه های صنفی خواستار حداقل چهار ساعت مراقبت روزانه برای سالها شده اند. این تماس ها از زمان ابتلا به بیماری همه گیر شدت گرفته است زیرا 2050 نفر از ساکنان مراقبت های طولانی مدت در اثر COVID-19 جان خود را از دست داده اند.

ساکنان خانه سالمندان در حال حاضر به طور متوسط ​​روزانه دو ساعت و 45 دقیقه تحت مراقبت مستقیم قرار می گیرند.

مایکل هرلی ، معاون منطقه ای بخش انتاریو اتحادیه کارمندان عمومی کانادا ، گفت که تعهد دولت بی معنی نیست اگر با برنامه مفصلی برای استخدام هزاران کارگر همراه نباشد.

هارلی ، اتحادیه صنفی که نماینده کارگران برخی از خانه های سالمندان است ، گفت: “شما باید درمورد تعداد افرادی که قصد داشتید هر ساله استخدام کنید ، و یک روش برای رسیدن به آن هدف داشته باشید.”

“ما تاکنون هیچ یک از این موارد را نمی بینیم.”

اتحادیه تخمین زده است که ارائه این استاندارد ممکن است 320 میلیون دلار در سال در طول چهار سال برای دولت هزینه داشته باشد – در مجموع بیش از 1.3 میلیارد دلار.

ویویان استاماتوپولوس ، دانشیار دانشگاه فنی انتاریو متخصص مراقبت از خانواده ، گفت که کمبود بودجه برای استاندارد مراقبت ناامید کننده است.

وی گفت: خانواده هایی که عزیزانشان در مراقبت های طولانی مدت هستند ، به سختی به دنبال دولت هستند تا اقدامات فوری انجام دهد ، زیرا بیماری همه گیر همچنان تأثیر مهلکی بر خانه های سالمندان دارد.

وی گفت: “این به ساکنان و خانواده های آنها توهین آمیز است ، اما متأسفانه انتظار می رود.” “با وجود تمام صحبت هایی که درمورد اصلاح سیستم شکسته ای که آنها به ارث برده اند ، دولت همچنان فرصت های بسیار مهم را برای انجام این کار از دست می دهد.”

مدیرعامل انجمن مراقبت های طولانی مدت انتاریو ، تعهد دولت به استاندارد جدید مراقبت را ستود.

دونا دانکن که گروه آنها نمایندگی 70 درصد متصدیان مراقبت های طولانی مدت در انتاریو را بر عهده دارد ، گفت: “ما مشتاقانه منتظر همکاری با آنها برای ایجاد نیروی کار با هزاران کارگر بهداشتی ماهر برای خدمت به سالمندان خود هستیم.”

در اوایل این ماه ، کمیسیون مراقبت طولانی مدت COVID-19 استان گفت که انتاریو باید پول بیشتری را به طور دائم هزینه کند ، بنابراین خانه های سالمندان می توانند کارمندان و پرستاران پشتیبانی شخصی بیشتری استخدام کنند.

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

این کمیسیون – که در حال بررسی چگونگی شیوع ویروس کرونا در سیستم مراقبت طولانی مدت است – همچنین گفت که این استان باید برنامه کارکنان خود را که در ماه ژوئیه منتشر شده است و حداقل چهار ساعت مراقبت مستقیم برای هر ساکن در روز توصیه می کند ، اجرا کند.

دولت در اوایل این هفته گفت كه مدتی است در حال تدوین استراتژی اجرای استاندارد مراقبت است.

روز پنجشنبه ، راد فیلیپس ، وزیر دارایی گفت که دولت به این طرح متعهد است اما ارائه جزئیات بودجه خیلی زود است زیرا فقط دو هفته قبل از آن توصیه های کمیسیون را دریافت کرده بود.

فیلیپس گفت: “بودجه برای حمایت از آن وجود خواهد داشت.” “اما همه می فهمند که ما باید اطمینان حاصل کنیم که این کار به روش صحیح انجام شده است و بنابراین این کار کار سختی را می طلبد.”

روز جمعه سخنگوی فیلیپس گفت دولت جزئیات بیشتری را در ماه های آینده منتشر خواهد کرد.

امیلی هوگوین در بیانیه ای گفت: “استراتژی پرسنلی که در ماه دسامبر منتشر کردیم ، قطعه اساسی این کار خواهد بود.” “مراحل بعدی در بودجه بهار ما برجسته خواهد شد.”

نئو دموکرات های انتاریو چهار لوایح اعضای خصوصی را معرفی کرده اند که اخیراً هفته گذشته در تلاش برای تأمین سطح استاندارد مراقبت در خانه های سالمندان بوده است.

آندره هوروات ، رهبر حزب دموکراتیک ملی گفت که بودجه اطمینان چندانی را در مورد اینکه خانه های مراقبت طولانی مدت بودجه لازم را برای مقابله با موج دوم دریافت می کنند ، فراهم نمی کند.

وی در بیانیه ای گفت: “بودجه داگ فورد اقدامات جدیدی برای ایمن تر یا سالم تر كردن افراد روزمره به ویژه در مراقبت های طولانی مدت انجام نمی دهد.”

این گزارش توسط The Canadian Press اولین بار در تاریخ 6 نوامبر سال 2020 منتشر شد.