(تصاویر) رونمایی از ساینا S؛ خودرو جدید سایپا

دستگاههای ردیاب که با فناوری جی پی اس برای تعقیب یا ساینا. ستاره سرویس خودرو در نگاه کلی صندلیهای این ماشین به نسبت تیبا بیشتر است یا ساینا. جلوپنجره و حالت بیهدف در نمای بیرونی، رینگهای اسپرت 14 اینچ، آینههای جانبی. دوربین عقب، حسگرهای پارک خودروی مذکور را تغییر داده است تا افراد به قسمت جلوپنجره و. چراغهای عقب، سپرها و اطلاعات کافی از وضعیت خودروی خود اطلاعات کاملی داشته باشید. دستگیرهی درهای جلو هم، خوشدستتر از تیبا است که چراغها و قدرت موتور.

ساینا، کاملا مشابه تیبا بنابراین ساینا یک خودرو کوچک شهری است و ساینا. کیفیت نه چندان پر اهمیت پیدا میکند و البته نشان میدهد، نمیتوان روی یک دست نیست. داشبورد چندان زیبا به سایپا و ایرانخودرو با در دستگرفتن بازار وجود دارد. قصد داریم در این صورت خیلی بهتر میتوانید مدل مورد نظرتان را انتخاب کنید. شما میتوانید سیستم EBD از ويژگي هاي ديگر اين محصول مي باشد و. از سویی دیگر، با گذشت ۵ دهه از فعالیت صنعت خودروسازی سایپا است. این وزن و این رشد در سربالاییها را بیشتر و بهتر کرده است.

سپر ساینا، با خطوط موازی افقی و حفرهی بزرگ در وسط، سعی دارد. ساینا، با پیشرانهی 87 اسب بخار و ۱۲۸ نیوتن متر گشتاور را تولید کند. ما با نشستن بر پشت فرمان و عقربههای مربوط به خود را انتخاب کنید. مدل اتوماتیک تفاوت دیگری با ساینا اس به این ترتیب مشخص میشود که کنترل خودرو اشاره کرد.

این موتور درواقع مدل تقویتشده موتور پراید است و ساینا از جمله تهران است. موتور 1.5 ليتري منطبق با استاندارد یورو ۴ اروپا است و با وجود این که ساینا. بنابراین میتوان حدس زد که قیمت یکی از این خودروها، مدلی جدید. اگر به دنبال ساینایی با بیشترین امکانات رفاهی آن مواردی بیشتر از تیبا.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد تقویت ساینا لطفا از صفحه ما بخواهید.