ترافیک لیک شور تورنتو آنقدر بد است که بازیکن لیفز مجبور شد پیاده به محل کار برود

ورزشکاران حرفه ای هم مثل ما هستند. یا، حداقل، آنها با ترافیک مسدودی که بلوار دریاچه شور در تورنتو را گرفتار می کند، غریبه نیستند.

مارک جیوردانو، مدافع لیفز، با لباسی که در امتداد ساحل دریاچه پیش از بازی پنجم در روز پنجشنبه در مقابل تامپا بی لایتنینگ راه می‌رفت، مشاهده شد، در حالی که فردی که فیلم را فیلم‌برداری می‌کرد، به طنز می‌پرسید: “آیا او را … رها کردند؟”

در سمت چپ جوردانو، ماشین‌هایی که در ترافیک سپر به سپر گیر کرده‌اند، به جلو حرکت می‌کنند. برخی حدس می زنند که او ترجیح داده با پای پیاده رفت و آمد کند زیرا شرایط رانندگی بسیار پشتیبان شده بود.

او اولین کسی در صحنه ورزشکاران حرفه ای تورنتو نیست که به جای رانندگی، پیاده روی را انتخاب می کند. و احتمالاً او آخرین نفر نخواهد بود زیرا ازدحام در منطقه اطراف ورزشگاه Scotiabank تا حدودی ناشی از بازسازی چند میلیارد دلاری بزرگراه گاردینر و رمپ های آن است – پروژه ای که انتظار نمی رود تا حدود سال 2030 کامل شود – و با جایگزینی گسترده خط لوله گاز در امتداد ساحل دریاچه ترکیب شده است.

شهر می گوید که این پروژه تا ژوئن تکمیل نخواهد شد.

در اوایل این ماه، ماسای اوجیری، رئیس تورنتو رپتور، در حالی که ماشین‌ها متوقف می‌شدند، در یک ویدیوی TikTok در حال قدم زدن در میان وسط بلوار Lake Shore مشاهده شد. شرح آن چنین بود: «ماسایی با آن ترافیک بلوار ساحلی دریاچه (sic) آن را نداشت.

با توجه به اینکه بلوار Lake Shore سه تقاطع از 10 تقاطع شلوغ در مرکز شهر تورنتو را در خود جای داده است، واضح است که چرا برخی از ساکنان شهر می گویند ترافیک آنقدر بد است که به طور کامل رانندگی را رها کرده اند.

مطالب جالب  انتاریو رئیس دادگاه استان بعدی را منصوب می کند

یکی از راننده‌های سابق که در نزدیکی تقاطع خیابان‌های کینگ و پارلمان زندگی می‌کند، در ماه مارس به ستاره گفت: “این وحشتناک است.”

«مردم سعی می‌کنند به یک مسیر بپیوندند، که در واقع Jarvis on-ramp است. شما فقط پشت ماشین های زیادی نمی نشینید. شما با افرادی از چپ و راست سر و کار دارید … و وقتی کامیون ها درگیر می شوند ترسناک تر می شود – کامیون های بزرگ کمپرسی، میکسرهای بتن.

جدا از بلوار دریاچه شور، برخی از بازیکنان خارج از شهر از حجم ترافیک در خیابان های تورنتو شوکه شده اند – از جمله مت کنیز تازه کار لیفز.

او با تیم زندگی می کند کاپیتان جان تاوارس در Oakville اما آنها ماشین های جداگانه ای را به ورزشگاه Scotiabank Arena می برند. و این اولین سفر بازیکنان فینیکس، بزرگ‌شده آریز به مرکز شهر تورنتو است.

او به ستاره گفت: «ترافیک زیاد است. “من با ماشین خودم جان را دنبال می کردم و نمی توانستم بفهمم چقدر ترافیک وجود دارد.”

“چند بار بود که می گفتم “او کجاست؟” و من مجبور شدم موسیقی را کم کنم و سعی کنم او را پیدا کنم.”

به تورنتو خوش آمدید، مت.

با فایل هایی از کوین مک گران و آیسلینگ مورفی

به گفتگو بپیوندید

گفتگوها نظرات خوانندگان ما است و مشمول این است کد رفتار. ستاره این نظرات را تایید نمی کند.
مطالب جالب  چاقو زدن در شهر کلم منجر به دستگیری یک نفر شد