تخریب با کشتی بزرگی که در 14 ماه دور جورجیا قرار دارد آغاز می شود

ساوانا ، گاو – با استفاده از یک زنجیر لنگر سنگین مانند یک اره ، یک جرثقیل برجسته از روز جمعه شروع به قطع یک کشتی باری کرد که از زمان واژگونی آن در سواحل جورجیا مانده بود.

تخریب کشتی کره جنوبی Golden Ray پس از ماه ها برنامه ریزی و عقب نشینی ، سرانجام آغاز شد. مقامات هشدار دادند که از بین بردن غرق شدن کشتی نیمه فرو رفته در جزیره سنت سیمونز بلند و کثیف خواهد بود. پیش بینی می شود که تقریباً دو ماه طول بکشد.

جان مادوکس از اداره منابع طبیعی جورجیا در بیانیه ای از فرماندهی چند آژانس نظارت بر حذف کشتی گفت: “ما انتظار داریم که سر و صدا ، آتش سوزی ، تخلیه محصول و آوار ایجاد شود.” “غیر واقعی خواهد بود اگر بگوییم این عملیات تمیز و عالی خواهد بود.”

طلایی ری 8 سپتامبر 2019 ، کمی بعد از ترک بندر برانزویک در حدود 70 مایلی (200 کیلومتری) جنوب ساوانا واژگون شد. بیش از 4200 وسیله نقلیه در عرشه بار کشتی باقی مانده است.

تیم نجات قصد دارد کشتی را به هشت قطعه عظیم تقسیم کند. هر بخش توسط یک جرثقیل بالا کشیده می شود و سپس برای حمل و نقل به یک حیاط نجات در ساحل خلیج بر روی یک لنج پایین می آید.

این برش و بلند کردن توسط یک جرثقیل شناور غول پیکر به نام VB 10،000 انجام می شود که شبیه یک طاق غول پیکر از تیرهای فلزی است که در یک جفت بارج لنگر انداخته شده است. این بزرگترین جرثقیل زیر دریای پرچم ایالات متحده است که قادر به تحمل بارهای حداکثر 7500 تن (6،800 تن) است.

مطالب جالب  شاهد حمله قطار آمریکایی که در پاریس بستری بود

جرثقیل در حالی که مشغول غرق شدن در کشتی است ، از زنجیرهایی به طول 400 فوت (122 متر) برای عبور از کشتی استفاده می کند. تیم نجات انتظار دارد که هر برش یک روز کامل طول بکشد ، شاید برای برش ، بلند کردن و برداشتن هر قطعه غول پیکر یک هفته زمان لازم باشد.

مایکل هیمز ، سخنگوی تیم فرماندهی ، افسر خرده کلاس گارد ساحلی گفت: “صادقانه بگویم ، بسیار کند است.” “زنجیره خود در هر دقیقه حدود 7 تا 8 فوت (2.1 تا 2.4 متر) حرکت می کند.”

هایمس گفت سر و صدا حداقل بوده است زیرا این زنجیره در زیر سطح آب بریده می شود و به سمت بالا کار می کند.

خدمه در حین برش یک مانع مشبک اطراف گلدن ری ایجاد کردند تا حاوی آلاینده های نشتی و ریزش آوار – از جمله اتومبیل هایی که از محموله های آن بودند – وجود داشته باشد. با پاک شدن بقیه کشتی های برچیده شده ، این قسمت تمیز خواهد شد.

تخریب کشتی با یک فصل شلوغ طوفان های آتلانتیک ، تعداد انگشت شماری از عفونت های ویروس کرونا در میان اعضای تیم نجات و یک مشکل مهندسی در مورد لنگر انداختن جرثقیل به تأخیر افتاد.

این دستور برای جدا کردن 100 کارگر نجات به عنوان محافظتی در برابر ویروس ، کل استراحتگاه را در نزدیکی 21 ژانویه رزرو کرده است.

گارد ساحلی ماه گذشته جلسات علت غرق شدن کشتی را برگزار کرد. یک متخصص به این نتیجه رسید که پرتوی طلایی از آنجایی که بارگیری ناپایدار مرکز ثقل آن را بیش از حد بالا برده بود ، به اوج خود رسید. ستوان گارد ساحلی ایان اویاتت اظهار داشت: این کشتی فاقد آب کافی در مخازن بالاست خود بود که برای افزودن وزن در کف شناور استفاده می شد تا وسایل نقلیه موجود در بالابرهای آن را جبران کند.

مطالب جالب  دانلود سریال The Flower of Evil

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…