تجمعات محله میمیکو برای محافظت از خانه تاریخی در برابر تخریب

یک محله میمیکو برای حفظ خانه ای به سبک کلبه ای که حداقل به سال 1923 بازمی گردد ، تجمع کرده است و دو نفر از ساکنان برای جلوگیری از تخریب آن تا جایی که جلوی بولدوزر نشسته بودند می روند.

همسایگان امیدوار بودند که شهر تورنتو خانه ای در خیابان Superior Avenue 98 ، در فاصله کمتر از 10 دقیقه پیاده روی با ایستگاه Mimico GO ، به عنوان یک مکان میراثی تعیین کند.

الکساندر باسو ، صاحب ملک ، مجوز تخریب را دارد.

اما همسایگان از اینکه او در آستانه پیش بردن ناراحت بودند ، در حالی که آنها هنوز برای بدست آوردن نامش می جنگیدند. موضوع این است که روز دوشنبه در هیئت حفاظت از تورنتو شنیده شود.

شارلوت شیزبی-کلمن ساعت 7 صبح به خانه رسید و در پله جلویی نشست.

“هنگامی که افسر پلیس برای اولین بار از من خواست که ملک را ترک کنم ، زیرا مالک گفت من مرتکب تخلف می شوم ، من گفتم” خوب ، من از ایستادن در پیاده رو بد نیستم – تا زمانی که یک تریلر با یک بولدوزر بزرگ روی آن آوردند ، “Sheasby- کلمن گفت.

“بنابراین آن وقت است که آمدم و در ایوان نشستم.”

باسو وقتی به ستاره رسید ، از اظهار نظر خودداری کرد.

این خانه شامل عناصر سبک کلبه ای الهام گرفته شده از انگلیس ، با ارتفاع اصلی و روکش سنگ متقارن ترتیب یافته است ، همانطور که در یک گزارش از شهر برای حفاظت از آن توضیح داده شده است.

سنگ کلبه در خیابان Superior Avenue 98 به احتمال زیاد از منطقه میمیکو کریک تهیه شده است ، گزارشی که توصیه می کند آن را در فهرست میراث شهر تورنتو بگنجانید.

این بخشی از مجموعه ای از سه کلبه تاریخی است ، به همراه 96 خیابان فوق العاده و خیابان 214 کوئینز ، که همسایگان امیدوارند در ثبت میراث ثبت شود.

شیزبی-کلمن گفت زن دیگری به نام دنیس بعداً در پله های جلوی خانه به او ملحق شد ، در حالی که همسایگان دیگر در نزدیکی ایستاده بودند.

وی گفت ، حدود 15 همسایه می آمدند و می رفتند.

اعتراض آنها در حال حاضر موفقیت آمیز بود ، زیرا کارگران ساختمانی به ساکنان گفتند که آنها تا روز دوشنبه از سر نخواهند گرفت.

سیندی بلیکس ، که در یکی از سه خانه منحصر به فرد زندگی می کند ، گفت که کمیته تنظیمات اواخر ماه ژوئیه از طریق پست به او اطلاع داد که خانه همسایه خانه اش قرار است تخریب شود.

بلیکس گفت: “این خانه یک سال پیش خریداری شده و خالی مانده است.” “ما نمی دانستیم چه کسی آن را خریداری کرده و چه برنامه ای دارد ، تا اینکه در واقع یک نامه اطلاع رسانی کمیته تنظیمات از طریق نامه پست الکترونیکی دریافت کردیم که می گوید آن قرار است از بین برود و یک تریپلکس در این ملک ساخته می شود.”

بلیکس اسناد خانه خود را به مشاور محلی برد. مارک گریمز ، به امید حفظ ساختار در خیابان Superior Avenue 98.

بلیکس گفت ، در جلسه استماع کمیته تنظیم در اواسط ماه آگوست ، کمیته گفت که برای بررسی اسناد به زمان بیشتری نیاز دارد.

در گزارش 9 نوامبر آمده است ، تا تاریخ 2 نوامبر ، مالک املاک درخواست دیگری برای تخریب ساختار ارائه داده است.

“من نوعی مغرضانه هستم زیرا خانه میانی دارم. من این خانه را به دلیل جذابیت و شخصیت خریداری کردم و. . . سر تکان دادن به تاریخ ، “Bleeks گفت. “همه ، به معنای واقعی کلمه ، در محله متوقف می شوند ، و مانند” اوه جان ، تاریخ این مکان ها چیست؟ ” “

لسلی هیدریک ، مالک سوم این سه خانه گفت که تخریب برای محله چیز جدیدی نیست.

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

“این محله بسیاری از این ناراحتی ها را پشت سر گذاشته و خانه های قدیمی تر خراب شده و دو برابر آن ساخته شده است. این در طی پنج سال اخیر بسیار ناامید کننده بوده است. ”

“این واقعیت که آن خانه یکی از سه خانه ای است که در همان زمان ساخته شده اند ، سازه های مشابه و این واقعیت است که آنها در طی (روز) پس از استماع ، آن را خراب می کنند. . . احتمالاً آن را به عنوان بنای میراثی تعیین کنید. به نوعی کمی بیماری آور است. “

یکی از کارمندان شهر تورنتو به همسایه ها گفته است که تنها امید آنها اکنون این است که اگر مالک در جلسه بعدی خود در 14 دسامبر ساختمان و شورای شهر را از بین نبرد و “اعلامیه قصد تعیین” را صادر کند و لغو کند مجوز تخریب.

مانوئلا وگا