بیمارستان از دادستان ارشد میسوری به دلیل داده های مراقبت ترنس شکایت کرد

کانزاس سیتی، مو. (AP) – یک بیمارستان کانزاس سیتی از اندرو بیلی، دادستان کل میسوری، به دلیل درخواست‌های «سرسخت» او برای سوابق مراقبت‌های تأیید جنسیت شکایت کرده است.

به گزارش کانزاس سیتی استار، در شکایتی که روز جمعه در جکسون کانتی تنظیم شد، وکلای بیمارستان رحمت کودکان از قاضی خواستند تا 54 درخواست تحقیقاتی بیلی را برای سوابق و شهادت رد کند، علیرغم اینکه بیمارستان با هیچ اتهامی مبنی بر تخلف مواجه نیست.

در این دادخواست آمده است که بیلی از بیمارستان خواسته است که سوابق مربوط به نسخه های مسدود کننده های هورمونی و همچنین جراحی های بیماران ترنسجندر را ارائه دهد. او همچنین در مورد زمانی که بیمارستان کودک آزاری را گزارش کرده است، اطلاعاتی می خواهد.

سخنگوی بیلی، مادلین سیرن، بلافاصله درخواستی برای اظهار نظر در روز شنبه ارائه نکرد.

در فوریه، بیلی، یک جمهوری خواه که در نوامبر به عنوان دادستان کل منصوب شد، اعلام کرد که در حال تحقیق در مورد مرکز تراجنسیتی دانشگاه واشنگتن در بیمارستان کودکان سنت لوئیس است، زیرا یکی از کارمندان ادعا کرد که این مرکز بدون رضایت آگاهانه به کودکان مراقبت های جنسیتی ارائه می دهد.

بیلی از آن زمان تحقیقات خود را به سایر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در میسوری گسترش داده است.

روز پنجشنبه، بیلی یک قانون اضطراری را معرفی کرد که محدودیت‌های متعددی را قبل از اینکه بزرگسالان و کودکان بتوانند داروها، هورمون‌ها یا جراحی‌ها را «به منظور تغییر جنسیت» دریافت کنند، اعمال می‌کند.

قانونگذاران جمهوری خواه در سراسر کشور، از جمله میسوری، صدها قانون را با هدف تراجنسیتی ها با تاکید ویژه بر مراقبت های بهداشتی پیشنهاد کرده اند.

مطالب جالب  اتوبار بلوار تعاون, باربری بلوار تعاون

حداقل 13 ایالت قوانینی را وضع کرده اند که مراقبت های جنسی را برای افراد زیر سن قانونی محدود یا ممنوع می کند.

Children’s Mercy در شکایت خود استدلال می کند که انتشار اطلاعات مورد نظر بیلی قوانین ایالتی و فدرال را نقض می کند، از جمله قوانینی که شامل تصمیمات پزشکی خصوصی اتخاذ شده بین بیماران و پزشکان است.

این بیمارستان همچنین مدعی است که بیلی صلاحیت بررسی شرکت‌های مراقبت‌های بهداشتی و پزشکان را که توسط هیئت هنرهای شفابخش میسوری تنظیم می‌شوند، ندارد.

این دادخواست همچنین استدلال می‌کند که بسیاری از درخواست‌های بیلی «بازجویی‌های بدپوششی» هستند که هیچ ارتباطی با مراقبت‌های تأیید جنسیت ندارند.

بیمارستان اذعان می‌کند که دادستان کل صلاحیت تحقیق درباره شیوه‌های تجاری فریبنده تحت قانون حمایت از کالای دولتی را دارد، اما گفت که اختیار استفاده از قانون به عنوان ابزار تحقیق محدودیت‌های خود را دارد.

در این دادخواست آمده است که نامه درخواستی ارسال شده به Children’s Mercy “بسیار فراتر از این محدودیت ها است”. این مرکز همچنین ادعا می‌کند که بیمارستان‌ها تحت آن قانون تنظیم نمی‌شوند و گفت که بیمارستان “نمی‌تواند با حسن نیت تلاش کند تا از این قانون پیروی کند.”

اوایل این ماه، Planned Parenthood منطقه سنت لوئیس و میسوری جنوب غربی به دلیل درخواست سند بیلی از آن سازمان به عنوان بخشی از تحقیقات خود شکایت کرد.

Planned Parenthood همچنین در دادخواست خود استدلال کرد که بیلی هیچ اختیاری برای بررسی کلینیک خود که توسط وزارت بهداشت دولتی بازرسی می شود، ندارد.

به مکالمه بپیوندید

گفتگوها نظرات خوانندگان ما است و مشمول این است کد رفتار. ستاره این نظرات را تایید نمی کند.