بانک های فدرال وام های بدون بهره را ارائه می دهند | ستاره

مشاغلی که برای گذر از این سال دشوار تلاش می کنند برای کمک به شرکت توسعه آینده جامعه محلی خود تماس بگیرند.

CFDC ها از طریق صندوق کمک و بهبود منطقه ای فدرال (RRRF) مبلغ جدیدی دریافت کرده اند که به آنها امکان می دهد وام های بدون بهره بیشتری را به مشاغل تحت تأثیر همه گیر ارائه دهند.

تام راسل ، مدیر اجرایی Thousand Islands CFDC ، گفت: “من قدردانی می کنم که مردم از بدهی ترسیده اند ، اما مشاغل باید با ما تماس بگیرند و درک کنند که این یک وام متعارف نیست ، بلکه این یک اقدام تسکین دهنده است.”

این برنامه وام های تجاری تا سقف 40 هزار دلار ارائه می دهد که اگر بازپرداخت تا 31 دسامبر 2022 انجام شود ، 25 درصد آنها قابل بخشش است. بعلاوه ، این وام ها تا سال 2025 بدون بهره هستند.

راسل گفت: “پنج سال زمان طولانی است و ما هر کاری در توان ما باشد انجام خواهیم داد تا این کار را برای هر کسب و کاری آسان کنیم.”

هدر لاولس ، مدیر اجرایی Grenville CFDC ، گفت: “ما اینجا هستیم تا به مشاغلی كه درآمدشان تحت تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 قرار گرفته است ، كمك كنیم.”

از زمان راه اندازی آن در اوایل سال جاری ، RRRF به بیش از 1000 شرکت کمک کرده است تا کارمندان خود را حفظ کنند و هزینه های عملیاتی را پوشش دهند. در این منطقه ، CFDC Grenville در Prescott و CDC 1000 جزایر در Brockville به 58 مشاغل کمک کرده اند تا 379 کارمند خود را در کنار هم قرار دهند.

“مشاغل ، کارگران و سازمان ها در جوامع روستایی جنوب انتاریو بخش قابل توجهی از قدرت اقتصادی منطقه ما هستند. ما می دانیم که آنها در نتیجه همه گیر شدن با چالشهایی روبرو شده اند و ما از آنها پشتیبانی می کنیم تا حیاتی بمانند. “کیت یانگ ، دبیر پارلمان وزیر توسعه اقتصادی ، در یک انتشار گفت.

طبق CFDC هایی که برنامه را اجرا می کنند ، هیچگونه شرایط سخت امنیتی برای وام وجود ندارد و این برنامه برای مشاغلی که قبلاً بودجه دریافت کرده اند باز است ، اگرچه در دور دوم مشاغل ممکن است واجد شرایط ویژگی بخشش وام برنامه نباشند.

راسل گفت: “ما به طور جداگانه به هر مورد خواهیم پرداخت و سعی خواهیم کرد که برای آنها مفید واقع شود.”

در کل ، 1.96 میلیون دلار اضافی توسط دولت فدرال برای تکمیل 2.1 میلیون دلار سرمایه گذاری شده در اوایل سال جاری و در مجموع 4.1 میلیون دلار کمک COVID-19 سرمایه گذاری می شود.

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>