اینترنت رایگان ایرانسل

اگرچه ایرانسل به عنوان دومین اپراتور تلفن همراه آغاز به فعالیت کرد، اما اولین اپراتوری بود که اینترنت تلفن همراه را به مشتریان خود ارائه داد. بعداً، با ظهور اینترنت نسل چهارم، دوباره به عنوان اولین اپراتور، این امکان را فراهم کرد تا از اینترنت همراه 4G برای مشترکان خود استفاده کند. دو سال پس از شروع فعالیت ایرانسل، این اپراتور سرویس اینترنت ثابت WiMAX خود را نیز معرفی كرد و بدین ترتیب فعالیت های خود را هم در زمینه اینترنت همراه و هم اینترنت ثابت ادامه داد.

طبق آمار منتشر شده، ایرانسل در حال حاضر حدود شصت میلیون مشترک فعال دارد. به گفته بسیاری از کاربران این اپراتور، هزینه استفاده از اینترنت ایرانسل کمتر از اینترنت ارائه شده توسط اپراتورهای دیگر است.

نحوه دریافت اینترنت رایگان ایرانسل

ایرانسل تخفیف های مختلفی را برای مشترکان خود بر روی سیم کارت های دائمی و اعتباری در نظر گرفته است. بسته های مکالمه رایگان ایرانسل، اینترنت رایگان ایرانسل یا سایر پیشنهادات و طرح های تخفیف ایرانسل معمولاً از طریق پیام کوتاه برای مشترکان ارسال می شود. همچنین، اگر برنامه ایرانسل من را روی تلفن همراه خود نصب کرده اید، می توانید بسته های تخفیف ایرانسل را در بخشی با عنوان طرح های تشویقی در برنامه مشاهده کنید. اگر برنامه ایرانسل من را روی تلفن خود نصب ندارید، می توانید از نسخه وب نیز استفاده کنید. همچنین سایت های دیگری نیز مانند تهران شارژ وجود دارد و خیلی راحت می توانید اینرنت رایگان ایرانسال دریافت کنید. در ذیل برخی از هدایای رایگان اینترنتی ایرانسل را برای شما توضیح داده ایم.

هدیه یک گیگا بایتی لنز ایرانسل

دوستان ایرانسلی که تا به حال با برنامه لنز آشنا نشده اند، می توانند شماره خود را به شماره 3113 ارسال کنند یا دوستانی که اپلیکیشن ایرانسل من را بر روی گوشی خود دارند می توانند آن را در قسمت “جایزه دعوت از دوستان” وارد کرده تا دعوتنامه دانلود لنز برای آن ها پیامک شود.

مطالب جالب  چرا همه در مورد دانلود رایگان کتاب اشتباه می کنند و چرا باید این گزارش را بخوانید

تنها کاری که دوست شما ایرانسلی باید انجام دهد نصب لنز و ثبت نام در آن است، بنابراین هر دو می توانند از 1 گیگابایت اینترنت پرسرعت یک روزه بهره مند شوید. لازم به ذکر است که بسته 1 گیگابایتی تا پایان روزی که در آن فعال شده معتبر خواهد بود. همچنین باید به یاد داشته باشید که مهم نیست که چند بار دوستان خود را برای یک روز به لنز دعوت می کنید، آن روز فقط 1 گیگابایت هدیه در اینترنت دریافت خواهید کرد.

اینترنت هدیه ایرانسل با دعوت از دوستان

برای گرفتن این هدیه لازم است که دوستان خود را به استفاده از ایرانسل من دعوت کنید. با ورود دوستان شما در ایرانسل من و ثبت نام آن از راه لینکی که در پیام کوتاه دعوت نامه وجود دارد، اینترنت هدیه برای هر دو فعال می شود ذکر این نکته لازم است که بسته هدیه تا پایان همان روز معتبر است.

به خاطر داشته باشید که اگر دوستان خود را به نصب نسخه وب برنامه در تلفن های iOS دعوت کنید، هردو 50 گیگابایت هدیه خواهند داشت و اگر از آنها بخواهید برنامه را روی تلفن های اندرویدی نصب کنند، هر دو دارای 1 گیگ هدیه خواهند بود. همچنین توجه داشته باشید که اگر دوستان شما قبلاً از هیچ یک از نسخه های ایرانسل من استفاده نکرده باشند، اینترنت هدیه فعال می شود.

باید بدانید که مهم نیست که شما در یک روز چند دوست به ایرانسل من دعوت کنید، در آن روز فقط 1 گیگا بایت هدیه به صورت آنلاین دریافت خواهید کرد.

دریافت هدیه با ویرایش اطلاعات مشترکان

همه مشترکان اینترنت ثابت 4G ایرانسل می توانند اطلاعات کاربری خود از قبیل ایمیل و شماره موبایل را در صفحه ویرایش اطلاعات مشترکان ایرانسل به روز کرده و بسته اینترنت 5 گیگابایتی 7 روزه را به عنوان هدیه دریافت کنند. این بسته پس از تأیید آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه از طریق پیام کوتاه حاوی رمز یکبار مصرف به کاربر فعال می شود.

مطالب جالب  راننده کامیون برامپتون متهم به برخورد مرگبار عابر پیاده در واگن شد

دریافت اینترنت هدیه با حذف قبض کاغذی

مشترکان عزیز سیم کارت های دائمی ایرانسل می توانند با دریافت قبض الکترونیکی از طریق های مختلفی از جمله مانند برنامه و نسخه وب ایرانسل ، پیام کوتاه و … صورت حساب خود را  به صورت خلاصه یا کامل دریافت کنند. به این ترتیب با شرکت در کمپین حذف قبض کاغذی می توانند از مصرف کاغذ و قطع درخت جلوگیری کرده و همچنین از بسته اینترنت 1 گیگابایتی که به مدت 1 روز معتبر است استفاده نمایند. مشترکین شرکت کننده در این طرح ضمن جلوگیری از قطع درختان، در برنامه کاشت نهال ایرانسل نیز مشارکت خواهند داشت.

دریافت اینترنت هدیه با خرید سیم کارت دائمی

شما مشنرکین عزیز برای مدت زمان محدودی، با خرید سیم کارت های دائمی یا تبدیل سیم کارت اعتباری خود به سیم کارت دائمی، علاوه بر پوشش گسترده ایرانسل و اینترنت پرسرعت، می توانید از هدایا و مزایای شگفت انگیزی مانند بسته ماهیانه 4 گیگابایتی رایگان به مدت شش ماه (7 روز معتبر)، 30 گیگابایت اینترنت رایگان 30 روزه و بسته ماهیانه رایگان 1 گیگابایتی به مدت پنج ماه (از ماه دوم فعال سازی) بهره مند شوید. همچنین از طریق روش هایی مانند مراجعه به فروشگاه اینترنتی ایرانسل و مراجعه به نمایندگی های فروش ایرانسل در سراسر ایران می توانید سیم کارت ایرانسل تهیه کنید.

دریافت 1 گیگابایت اینترنت هدیه ويژه شما و دوستانتان، با دعوت به 4G

با ارسال شماره دوستان ایرانسل خود به 3116 و دعوت از آنها برای تبدیل سیم کارت خود به 4G ، از 1 گیگاب ایت اینترنت رایگان بهره مند شوید! به محض اینکه دوستتان از اینترنت 4G استفاده کند، این هدیه برای هر دوی شما فعال می شود. همچنین شما می توانید به آسانی با استفاده از اپلیکشن ایرانسل من به صورت رایگان سیم کارت خود را به 4G ارتقاء دهید که از 20 گیگ اینترنت و 200 دقیقه مکالمه ایرانسلی و 200 پیامک ایرانسلی به مدت 20 روز شامل حال شما می شود. با فعال سازی سیم کارت، هدیه پس از 72 ساعت فعال می شود واز ساعت 2 بامداد تا 10 شب به مدت 14 روز قابل استفاده می باشد.

مطالب جالب  مشاور ارشد رهبر انگلیس برای کناره گیری در میان جنگ قدرت

یک گیگ اینترنت با ثبت نام در چارخونه ایرانسل

اگر سیم کارت ایرانسل دارید می توانید از چارخونه اینترنت هدیه بگیرید. در واقع ایرانسل به همه کاربرانی که تازه وارد چارخونه شده اند یک گیگا بایت اینترنت رایگان در نظر گرفته است. برای دریافت این هدیه ، باید charkhoone را نصب کرده و در آن ثبت نام کنید.

80 درصد تخفیف بسته های اینترنتی ایرانسل ویژه مشتریان غیر فعال

همه مشترکین عزیز ایرانسلی که دارای خط ثابت هستند و مدتی از استفاده سرویس TD-LTE خود گذشته است، می توانند با وارد کردن شماره ثابت خود برای خرید بسته های اینترنت از 80 درصد تخفیف به مدت یک ماه برخوردار شوند.

2 گیگابایت اینترنت رایگان با قرار دادن سیم کارت های قدیمی و جدید ایرانسل در گوشی های هوشمند

برای گرفتن 2 گیگ بایت اینترنت رایگان ایرانسل فقط باید سیم کارت ایرانسل را در گوشی هوشمند قراردهید وآن را روشن نمایید. اینترنت هدیه به مدت یک روز برای شما فعال می شود.

اینترنت رایگان ایرانسل برای دانش آموزان و معلمان ویژه اپلیکشن شاد

برای استفاده از سیستم شاد نیازی به خرید بسته داده ندارید، وقتی از این سیستم استفاده می کنید اینترنت به صورت خودکار برای همه کاربران فعال می شود و اینترنت رایگان است. لازم به ذکر است که کاربران هنگام استفاده از این سیستم نباید از نرم افزار های فیلتر شکن استفاده کنند تا داده های مصرفی آنها بصورت رایگان استفاده شود.