انتاریو هنگام شروع برنامه رنگی برای محدودیت های COVID-19 ، مشاوره آژانس بهداشت عمومی خود را رد کرد

این استان هنگام ایجاد چارچوب جدید کدگذاری رنگی خود برای محدودیت های COVID-19 ، مشاوره آژانس بهداشت عمومی خود را رد کرد و مدیر اجرایی پاسخ همه گیر سازمان گفت که او فقط هنگام انتشار عمومی هفته گذشته از جزئیات مهم مطلع شد ، Star یاد گرفته.

وزیر بهداشت ، کریستین الیوت روز جمعه به خبرنگاران گفت که این چارچوب “پس از مشاوره و مشاوره کامل” از دو گروه مشاوره متخصص – جدول اقدامات بهداشت عمومی و جدول اجماع مدل سازی – و همچنین مدیر ارشد پزشکی دکتر دیوید ویلیامز طراحی شده است.

اما یک گروه گفت که هیچ وقت مشورت نشده است و یکی از اعضای گروه دیگر گفته است که او هرگز نقشه نهایی را قبل از انتشار ندیده است. آنها در مصاحبه با Star ، كنترل های این چارچوب را برای مهار شیوع ویروس ناكافی توصیف كردند و سیستم مراقبت های بهداشتی انتاریو و آسیب پذیرترین شهروندان آن را در معرض خطر قرار داد.

در ماه سپتامبر ، وزارت بهداشت از انتاریو خواستار ارائه مشاوره در مورد شاخص های اپیدمیولوژیک برای این چارچوب شد ، دکتر شلی دیکس ، رئیس محافظت از بهداشت آژانس ، که همچنین در جدول اقدامات بهداشتی استان قرار دارد ، گفت.

PHO مشاوره ای را برای چهار سطح اقدامات کنترل ارائه داده است. برای جابجایی به سخت ترین سطح ، در کوتاه مدت از یک قفل کامل – مقوله ای که اکنون به عنوان قرمز یا “کنترل” شناخته می شود – PHO آستانه نرخ عفونت هفتگی 25 مورد در هر 100000 نفر و میزان مثبت بودن آزمایش آزمایش 2.5٪ را توصیه می کند ، Deeks گفت

اما در طرح نهایی که دیکس گفت سه شنبه گذشته هنگامی که به عموم اعلام شد ، این آستانه ها را چهار برابر بیشتر تعیین کرد: 100 مورد در 100،000 و 10٪.

وی در مصاحبه ای گفت: “این باعث تعجب من شد” و افزود كه او در آستانه PHO توصیه شده در سپتامبر ایستاده است. “من با شاخص ها موافق نیستم ، زیرا آنها در حال حاضر در چارچوب نوشته شده اند.”

دکتر شلی دیکس ، مدیر ارشد حفاظت بهداشت PHO ، در ماه سپتامبر ، وزارت بهداشت از وزارت بهداشت برای مشاوره در مورد شاخص های اپیدمیولوژیک برای چارچوب بازگشایی درخواست شد.  اما او گفت که با برنامه نهایی مخالف است.

بیت سندر ، رئیس میز اجماع مدل سازی انتاریو COVID-19 ، گفت كه وزیر الیوت در یك كنفرانس مطبوعاتی جمعه هنگامی كه گفت اعضای گروه وی مشورتی ارائه داده اند ، “غلط” را نوشت.

ساندر ، دانشمند شبکه بهداشت دانشگاه و کرسی تحقیقات اقتصاد در زمینه بیماری های عفونی گفت: “از جدول اجماع مدل سازی مشورت نشده است” و افزود که او و دیگر اعضای جامعه علمی از این طرح “متعجب” شده اند.

وی گفت: “من موافقم که آستانه ها بسیار بسیار زیاد هستند.”

“خطر این است که ما نخواهیم توانست تعداد موارد را کنترل کنیم ، این بدان معناست که ما همچنین بیمارستان های خود را تحت فشار قرار می دهیم. در برخی از مناطق که تعداد پرونده های بالایی در آنها وجود دارد ، ما شروع به دیدن این موارد کرده ایم. “

مقامات استانی می گویند که این چارچوب به عنوان یک طرح “پیشگیرانه” در نظر گرفته شده بود که وضوح و پیش بینی را برای مردم و مشاغل فراهم می آورد ، بسیاری از آنها در تلاشند که همچنان روی آب بمانند و برنامه های خود را در مواجهه با تغییر ناگهانی اقدامات بهداشتی پیش ببرند.

کارشناسان این چارچوب را به دلیل خطرناک بودن سستی انتقاد کرده اند. واحدهای بهداشتی در مناطق داغ ، مانند Peel و Toronto ، از آن زمان اقدامات اضافی خود را برای کنترل همه گیری های مارپیچ خود در نظر گرفته اند.

طبق برنامه استان ، تورنتو قرار است روز شنبه وارد سطح “کنترل” قرمز شود ، که با این کار غذاخوری ها و بارهای داخلی ، کلاس های تناسب اندام ، کازینوها و سالن های بینگو دوباره بازگشایی می شود. اما روز دوشنبه ، مأمور بهداشت پزشکی تورنتو ، دکتر آیلین دو ویلا ، با استناد به افزایش پرونده های شهر و مثبت بودن آزمایش ، از اختیار قانونی خود برای بسته نگه داشتن این موارد استفاده کرد.

ستاره از وزارت بهداشت نام متخصصان بهداشت و نهادهای مشورتی را که آستانه های هر سطح را پیشنهاد می دهند ، درخواست کرد. وزارتخانه به این س notال پاسخ نداد اما گفت این چارچوب “با استفاده از داده ها ، شواهد و اطلاعات ، از جمله از سایر حوزه های قضایی ، و توسط هیئت دولت تصویب شده است.”

سخنگوی آدام هندی گفت: “متخصصان بهداشت عمومی مانند رئیس ارشد پزشکی ، دفتر رئیس ارشد پزشکی ، جدول اقدامات بهداشت عمومی و افسران محلی پزشکی بهداشت ، از مفهوم و جهت کلی این چارچوب اطلاعاتی را ارائه دادند.”

دیکس بعنوان نماینده PHO در میز اقدامات بهداشت عمومی نشسته است ، جایی که وی مسئول اجرایی پاسخگویی بهداشت عمومی برای COVID است.

دیکس گفت ، هر دو PHO و جدول اقدامات بهداشتی به استان در مورد چارچوب بازگشایی آن توصیه می کنند. اما از آنجا که توصیه های جدول اقدامات بهداشت عمومی به این استان محرمانه است ، وی از اشتراک جزئیات آن گفتگوها خودداری کرد.

دیکس گفت که او از تصمیم استان برای انتشار چارچوبی با دسته های مختلف کنترل و شاخص های مشخصی پشتیبانی می کند که از یک سطح به یک سطح دیگر پشتیبانی می کنند.

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

وی گفت: “من فکر می کنم که افزایش محدودیت ها یا اقدامات بهداشت عمومی مبتنی بر شاخص ها در واقع یک چیز مفید است.” “و من فکر می کنم که برقراری ارتباط با آن به مردم کمک می کند تا آنها درک کنند.”

اما شاخص های توصیه شده PHO در برنامه نهایی استان هیچ کجا یافت نمی شوند. در پایین ترین سطح – اکنون به عنوان سبز یا “جلوگیری” شناخته می شود – آستانه های استان دو برابر بیشتر از آنچه PHO توصیه کرده است ، که به گفته دیکس ، میزان بروز هفتگی 10 در 100،000 و میزان مثبت یک درصد است.

وزیر بهداشت ، کریستین الیوت روز جمعه به خبرنگاران گفت که این چارچوب وجود دارد

و در بالاترین سطح “کنترل” قبل از ورود به قفل ، شاخص های استان چهار برابر بیشتر از آنچه PHO توصیه کرده است – به این معنی که ورود به این گروه و اعمال اقدامات لازم مدت زمان بیشتری طول می کشد.

دیکس اذعان کرد که او فقط باید این آستانه ها را از منظر کنترل بیماری در نظر بگیرد و با کار دشوار دولت روبرو نیست و همچنین لازم است ملاحظات اجتماعی و اقتصادی را بسنجد.

اما وی توضیح داد كه توصیه های PHO درك این واقعیت است كه اقدامات اولیه برای كنترل COVID بسیار مهم است. وقتی او به سایر حوزه های قضایی نگاه می کرد ، درس همیشه یکسان بود: هرچه افزایش پرونده های جدید بیشتر باشد ، اقدامات کنترل طولانی تر – و سخت تر – لازم است.

وی گفت: “ما زودتر دست به اقداماتی می زنیم تا بعداً از اقدامات تهاجمی تر جلوگیری كنیم.” “در حقیقت کنترل بیماری دشوارتر است در حالی که بیماری بیشتری در اطراف وجود دارد.”

ساندر موافقت کرد.

“به تأخیر انداختن اقدامات شدیدتر یا اقدامات شدیدتر به معنای این است که ما مدت طولانی تری در آن خواهیم بود ، زیرا در آن زمان ، کنترل آنقدر زیاد است که برای رسیدن به سطحی که می توانیم زمان بیشتری می برد به راحتی مدیریت کنید ، جایی که بتوانیم نوعی شباهت به زندگی عادی داشته باشیم. “

دیکس گفت که توصیه ها همچنین باید این واقعیت را در نظر بگیرند که جمعیت آسیب پذیرتر تحت تأثیر همه گیری قرار گرفته اند ، از جمله ساکنان مسن در خانه های مراقبت طولانی مدت. “این برای من نگران کننده است زیرا ما با COVID می دانیم که احتمال بیماری جدی آنها بیشتر است و بنابراین کنترل زمان حضور در آن جمعیت دشوارتر است.”

وی گفت که یک واکسن اکنون در آستانه چشم انداز است و کورسوی امید است. وی گفت ، اما تعداد فعلی در نقاط داغ مانند Peel و Toronto نسبت به موج اول بدتر است و ما هنوز در اوج این موج نیستیم.

وقتی دیکس در مورد اثری که این اپیدمی بر روی جمعیت آسیب پذیر می گذارد و فداکاری هایی که برای حفظ امنیت همه لازم است ، احساسات او قطع شد.

وی در تلاش برای حفظ خونسردی خود گفت: “من می دانم که خسته کننده است ، مردم خسته شده اند.” وی گفت: “من از اعدادی از این دست واقعاً می ترسم که دوباره به افراد مسن ریخته شود و شاهد مرگ های بیشتری باشیم.

“من فکر می کنم قبل از بهتر شدن بدتر خواهد شد و ما باید برای آن آماده باشیم. و ما باید عمل کنیم. “

جنیفر یانگ
کیت آلن
کیت آلن گزارشگر مستقر در تورنتو است که علم و فناوری را برای ستاره پوشش می دهد. او را در توییتر دنبال کنید: katecallen

به گفتگو بپیوندید

س:

نظر شما در مورد چارچوب استان چیست؟

گفتگوها نظر خوانندگان ما است و مشمول موارد زیر است آیین نامه رفتار ستاره این نظرات را تأیید نمی کند.