انتاریو تعداد رکورد دیگری از موارد COVID-19 روزانه را با 1،328 مورد در روز گذشته ارسال کرده است

تورنتو – انتاریو رکورد دیگری را در موارد COVID-19 روزانه گزارش می کند که در 24 ساعت گذشته 1،328 عفونت جدید داشته است.

این کاملاً بالاتر از آمار ثبت شده در روز شنبه است که استان 1132 مورد جدید را اعلام کرد.

این استان همچنین از 13 مورد مرگ و میر جدید مرتبط با ویروس خبر داد و گفت که بستری شدن در بیمارستان طی 10 روز گذشته 10 مورد بوده است.

وزیر بهداشت ، کریستین الیوت در توییتر اعلام کرد که آخرین آمار شامل 434 مورد جدید در تورنتو ، 385 مورد در پیل ، 105 مورد در منطقه یورک ، 71 مورد در اتاوا ، 68 مورد در همیلتون و 56 مورد در دورهام است.

تقریباً 37600 تست به پایان رسید.

این روند نگران کننده درست در حالی رخ می دهد که استان سیستم ارزیابی رنگی جدیدی را اجرا می کند که یک واحد بهداشت عمومی آن را بسیار ملایم رد کرده است.

منطقه پیل تنها منطقه ای است که طبق سیستم جدید به عنوان قرمز طبقه بندی شده است ، به این معنی که ظرفیت داخلی در رستوران ها و سالن های ورزشی 10 نفر محدود است.

اما دکتر لارنس لو ، افسر پزشکی پیل گفت که شاخص ها در جهت نادرستی قرار دارند و گفت اقدامات سختگیرانه تری لازم است. وی از ساکنان خواست که تماس با اعضای خانواده و حمایت های اساسی آنها را محدود کنند.

این منطقه همچنین از اواخر این هفته تا پایان سال پذیرش عروسی را ممنوع می کند.

این گزارش توسط The Canadian Press اولین بار در 8 نوامبر سال 2020 منتشر شد.

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>